Сприятливий вплив медитацій

Сприятливий вплив медитацій
Медитація - це не тільки давня духовна практика, що має глибокі східні коріння, а й дієва психологічна методика з ефективним заспокійливим впливом, метою якої є самовдосконалення, просвітлення розуму і оздоровлення організму.
Медитація зменшує занепокоєння і усуває втому, заспокоює нерви і знімає розумове напруга, дозволяючи людині повністю розслабитися. За глибиною впливу на організм півгодинна медитація порівнянна з семигодинним нічним сном. Інакше кажучи, під час тридцятихвилинної медитації людина отримує повний відпочинок, необхідний його організму. Крім розслаблення медитація благотворно впливає на свідомість людини і його життя.

Під час медитації людиною досягається відчуття гармонії, єднання з первозданною природою. Відчуття єдності з усім живим наповнює його енергією, а його життя новим змістом.

Медитація значно спрощує сприйняття життя. Людина усвідомлює, що для щастя йому потрібно зовсім не багато: власне здоров`я і здоров`я близьких людей, їх посмішки і любов. З цим розумінням він легше переживає життєві негаразди.

Сприятливий вплив медитація надає і на фізичне здоров`я. У короткі терміни людина справляється зі стресом, що є постійним супутником життя людей у великих містах. поєднуючи заняття йогою з медитацією, можна продовжити свою молодість і зміцнити здоров`я.


Сеанси медитації дарують людині розуміння і повагу до всього живого. Усвідомлюючи, що кожен з нас унікальний, медитують людина приймає людей такими, якими вони є: з усіма перевагами і недоліками. Завдяки цьому він уникає непотрібних і порожніх конфліктів, спрощуючи своє життя.

Кожна людина в певний період свого життя питав себе: у чому сенс мого життя? Відповіді на цей, і інші не менш важливі питання знаходяться в підсвідомості людини, які можна отримати, вийшовши за межі власного розуму. Пам`ятайте про благотворну дію медитації на людину і прийміть їх як керівництво до досягнення гармонії і щастя у своєму житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Користь і шкода медитації фото

Користь і шкода медитації

Слово "медитація" знають багато, але все одиниці розуміють його справжню суть. Медитація - це цілеспрямована зміна…

Медитація під час ходьби фото

Медитація під час ходьби

Для динамічного жителя Європи звичайна медитація з багатогодинним, а іноді і багатоденних сидінням і зануренням в себе…

Медитація проти болю фото

Медитація проти болю

Медитація здавна вважається способом «духовного» лікування. Але як свідчать численні дослідження, після її…

Як навчитися медитувати фото

Як навчитися медитувати

Ритм сучасного життя все прискорюється, і людський організм часом не встигає за ним. Хочеться спокою, заглибленості,…

Медитація для початківців фото

Медитація для початківців

Медитації приписується маса дивовижних властивостей - від лікування депресії до виконання найпотаємніших бажань. Чи так…

Колірна медитація фото

Колірна медитація

Колірна медитація може зняти стрес, підняти настрій, поліпшити емоційний стан і наповнити організм додатковою енергією.…

Як зайнятися медитацією фото

Як зайнятися медитацією

Медитація - внутрішня робота людини з власною свідомістю. Ця практика дозволяє приборкати емоції, прийти в гармонію з…

Як провести медитацію фото

Як провести медитацію

Важлива частина ряду східних релігійних практик - це медитація. Під час цього процесу людина отримує можливість…

» » Сприятливий вплив медитацій