Теніс - це добре!

Теніс - це добре!
В даний час популярним видом спорту став теніс. Він може бути як настільним, так і великим. У грі беруть участь або два гравці, або чотири. У другому випадку це кількість граючих ділиться на дві команди, виходить, що кожна з них складається з двох чоловік. Теніс не тільки дуже цікавий, але і корисний для здоров`я.
Настільний теніс сприяє зміцненню здоров`я людини. Крім цього під час гри виробляються спритність, координація рухів, швидкість мислення, окомір. Всі ці якості необхідні людині в повсякденному житті.

Під час занять тенісом відбувається навантаження на всі групи м`язів. Крім цього спалюються зайві кілограми, підвищується тонус організму. Деякі лікарі рекомендують займатися тенісом для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної і дихальної системи. Люди займаються цим видом спорту після робочого дня, наприклад, щоб розім`яти м`язи, підвищити тонус організму і життєві сили.

Навчитися грати в настільний теніс нескладно. Головне - правильно тримати ракетку і бути гранично уважним. Ви повинні подати м`яч в сторону противника так, щоб він в першу чергу вдарився об стіл на вашому боці. Подача відбувається по черзі. Гра вважається закінченою тоді, коли один з гравців набере 21 очко.


При грі у великий теніс задіюються всі групи м`язів і суглоби людини. Слід зауважити, що навантаження є рівномірною. Якщо ви тільки починаєте займатися цим видом спорту, повинні вводити навантаження поступово, тобто плавно збільшуючи час занять. Під час гри поліпшується не тільки фізичне здоров`я, але і психічне. Наприклад, деякі люди щоб зняти накопичене напруга і відійти від обтяжливих думок, йдуть на тенісний корт. Цей вид спорту тренує координацію рухів, мислення і увагу.

Правила великого тенісу схожі з тими, що існують в настільному. Після подачі м`яч повинен впасти в межах білих ліній тенісного корту. Якщо цього не станеться, що подає буде зарахований аут, а суперник отримає очко. Гра продовжується до тих пір, поки один з гравців не виграє 3 сети.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Гра в настільний теніс фото

Гра в настільний теніс

Заняття спортом - це чудово і прекрасно! Підтримувати спортивну форму, зміцнювати своє здоров`я, прагнути до…

Теніс для початківців фото

Теніс для початківців

Щоб мати ідеальну фігуру, відмінне здоров`я і гарний настрій потрібно займатися спортом. Але що робити, якщо Вам не…

Який вид спорту вибрати? фото

Який вид спорту вибрати?

Ви твердо вирішили зайнятися своїм здоров`ям і фігурою? Якщо від настільки важливого кроку вас відокремлює тільки один…

Великий теніс: як почати фото

Великий теніс: як почати

Стрункі та витончені, дівчата в білому з ракетками в руках, впевнено беруть навіть найскладніші м`ячі - образ, що…

Як грати в теніс фото

Як грати в теніс

Великий теніс знову набирає популярність. Сьогодні в багатьох районах є корти, на яких тренуються і дорослі і діти.…

Як вибрати тенісні ракетки фото

Як вибрати тенісні ракетки

Теніс був і залишається популярним практично у всіх країнах світу. Це не просто захоплюючий спорт, гра або хобі, для…

» » Теніс - це добре!