Йога та правильна постава

Йога та правильна постава
Правильна постава важлива не тільки для зовнішньої привабливості людини, але і для його здоров`я, оскільки від неї частково залежить функціонування організму. Один із способів знайти правильну поставу - регулярно займатися йогою.
Звичайно, правильна постава повинна формуватися у людини ще в дитинстві, проте це аж ніяк не означає, що доросла людина не зможе позбавитися від сутулості, звички висувати плечі вперед, неприродно згинати спину і ін. Подібні проблеми, як правило, виникають через те, що хребет втрачає збалансовану позицію. Деякі жінки, висуваючи плечі вперед, намагаються приховати гадану їм непривабливою груди, інші сутуляться, щоб замаскувати високий зріст та ін., а результат один - негарна хода, неправильна постава. Дихання в таких випадках з глибокої переходить в поверхневе, починаються болі в плечах і спині і т.п.

Всі перераховані вище проблеми можна вирішити за допомогою занять йогою. По-перше, завдяки їм ви навчитеся контролювати своє дихання. По-друге, для правильної постави необхідні сильні м`язи спини і гнучкий хребет, а заняття йогою забезпечать вам і те, і інше. По-третє, ви зможете підвищити еластичність суглобів, зняти біль в спині і поясниці і головне - навчитися любити і цінувати своє тіло, а не соромитися його. Уже через місяць регулярних занять йогою поліпшується загальний стан здоров`я і самопочуття, людина перестає сутулитися, зажиматься, виробляється правильна хода. Частково причиною формування неправильної постави може служити зайву вагу, адже він посилює навантаження на хребет. Заняття йогою допоможуть вам впоратися і з цією проблемою, особливо якщо ви будете поєднувати їх з правильно підібраною дієтою.


Починати заняття рекомендується з системи вправ для початківців. Справа в тому, що спроби приступити відразу до важких вправ приведуть як мінімум до розчарування, а як максимум до виникнення проблем зі здоров`ям, оскільки навантаження виявляться непосильними для вашого організму. Строго виконуйте всі вимоги, стежте за диханням. І, нарешті, щоб заняття були більш ефективними, намагайтеся зберігати правильну поставу завжди: під час прогулянок, роботи в офісі, походів по магазинах і ін.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пряма постава і ваше здоров'я фото

Пряма постава і ваше здоров'я

У всі часи гарна постава була ознакою шляхетності, сьогодні вона так само продовжує притягувати погляди оточуючих і…

Як виправити плечі фото

Як виправити плечі

Правильне положення плечей і рівна постава - це запорука здоров`я і краси. Адже це дозволяє знизити навантаження на…

Як виправити поставу фото

Як виправити поставу

Горда посадка голови, пружна хода, пряма спина, красивий розворот плечей. Як же приємно дивитися на таку жінку, та й…

Секрети правильної постави фото

Секрети правильної постави

Легка хода і гарна постава - ось що робить жінку витонченою і сексуальною. Навряд чи можна привернути увагу протилежної…

Йога для нормалізації сну фото

Йога для нормалізації сну

Порушення сну - проблема, яка тягне за собою млявість, втома, неуважність, тому її не можна залишати без уваги.…

Заняття йогою для вагітних фото

Заняття йогою для вагітних

Вагітним жінкам рекомендується уникати фізичних навантажень, але в той же час заняття йогою дуже корисні для майбутніх…

» » Йога та правильна постава