Заняття йогою для здоров'я і краси

Заняття йогою для здоров`я і краси
Заняття йогою дуже корисні як для тіла, так і для душі. Вони допомагають позбутися від деяких захворювань, поліпшити самопочуття і підвищити імунітет, знайти правильну поставу, позбутися від зайвих кілограмів, стати сильніше і стрункішою. Однак щоб заняття були дійсно ефективними, комплекс вправ потрібно вибирати правильно.
Тим, хто приступає до занять йогою, слід пам`ятати просте правило: кожна вправа повинна приносити задоволення, а після тренувань повинна залишатися приємна втома. Саме тому новачкам слід починати з найпростіших комплексів вправ і уважно стежити за своїм самопочуттям. Спочатку деякі асани, тобто пози йоги, будуть даватися важко, і не варто перенапружуватися, намагаючись відразу добитися найкращих результатів. Поступово ваше тіло буде ставати все більш струнким і сильним, і ті вправи, виконання яких раніше здавалося майже неможливим, стануть легкою розминкою.

Йога вчить людей жити в гармонії з собою, відчувати і розуміти своє тіло, йти по шляху самовдосконалення. Кожна вправа має супроводжуватися особливим ритмом дихання, і це дозволяє домогтися найкращих результатів як в зміцненні тіла, так і в умінні прислухатися до себе. Йога - відмінний засіб проти стресу, а адже саме стреси нерідко підточують здоров`я людей. Завдяки регулярним заняттям можна стати більш спокійним і врівноваженим, знайти міцний і рівний сон, що, зрозуміло, благотворно позначиться і на зовнішності.


Для привабливої жінки важливо вміти красиво рухатися. Плавність, впевненість рухів, легкість ходи, бездоганна постава - все це здатні дати заняття йогою. Однак слід знати і про те, що деякі вправи допомагають дівчині стати більш сексуальною. Є спеціальні жіночі комплекси вправ, спрямовані на посилення гнучкості та витривалості тіла, зміцнення деяких м`язів, розвиток чуттєвості. Завдяки їм дівчина може стати більш відкритою і впевненою в собі, більш привабливою і сексуальною, що, безсумнівно, помітять деякі представники сильної статі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Повітряна йога фото

Повітряна йога

Здавалося б, є речі, до яких застосовувати знамениту фразу «все тече, все змінюється» практично неможливо.…

Чим допомагає йога фото

Чим допомагає йога

Йога являє собою древнеиндийскую систему фізичної і психічної культури. В даний час йога завоювала велику популярність…

Заняття йогою фото

Заняття йогою

Йога вже давно вийшла за межі своєї історичної батьківщини і їй із задоволенням займаються люди усього світу. Індійці…

Йога - помічниця в пологах фото

Йога - помічниця в пологах

Для майбутніх мам розроблена певна програма, що включає комплекс фізичних і дихальних вправ - йога для вагітних.…

Заняття йогою для схуднення фото

Заняття йогою для схуднення

Струнка фігура, дивовижна гармонія душі і тіла, краса не тільки зовні, але і зсередини, фізичний і психологічний…

Йога та правильна постава фото

Йога та правильна постава

Правильна постава важлива не тільки для зовнішньої привабливості людини, але і для його здоров`я, оскільки від неї…

Про користь йоги фото

Про користь йоги

Заняття йогою - це унікальна можливість домогтися гарного й сильного тіла, а також врівноважити стан душі, привести…

Що дають заняття йогою фото

Що дають заняття йогою

Йога стає дуже популярною не тільки серед молоді, їй все частіше захоплюються люди похилого віку. За допомогою…

Йога для нормалізації сну фото

Йога для нормалізації сну

Порушення сну - проблема, яка тягне за собою млявість, втома, неуважність, тому її не можна залишати без уваги.…

Заняття йогою для вагітних фото

Заняття йогою для вагітних

Вагітним жінкам рекомендується уникати фізичних навантажень, але в той же час заняття йогою дуже корисні для майбутніх…

» » Заняття йогою для здоров'я і краси