Як не посадити здоров'я в офісі

Як не посадити здоров`я в офісі
Люди, що займаються фізичною працею, ніколи не зрозуміють, на що скаржаться «білі і сірі комірці». Здавалося б, що там такого важкого? Сиди, відповідай на дзвінки, забивай або шукай потрібну інформацію. Однак організм офісного працівника більшу частину дня знаходиться в неприродній позі, до того ж мало кому вдається нормально пообідати. Ось і виходить, що люди, які займаються інтелектуальною працею, страждають не менше тих, чия робота пов`язана з фізичним напругою.

Перша проблема, з якою стикаються працівники розумової праці - це болі в спині. Перебуваючи протягом робочого дня в напівзігнутому стані, дуже складно зберегти здоров`я хребта. Зменшити цей шкідливий вплив можна покупкою зручного ортопедичного крісла, правильною організацією робочого простору і вчасно зробленими перервами. Якщо покупка крісла - це завдання керівного складу, то правильно поставити монітор, клавіатуру, оргтехніку, щоб не доводилося тягнутися вперед, цілком можна самостійно. Згідно з Правилами охорони праці, перерви в роботі необхідно робити не менше, ніж через кожні 2 години. Погуляйте по офісу, притуліться спиною до стіни.

Друга проблема - це стрес. Навантаження на нервову систему в офісі неймовірна. Кількість робочих завдань, яке треба вирішити кожному працівнику окремо, велике. Причому вирішувати їх потрібно дуже оперативно. З метою економії фонду оплати праці роботодавці дуже часто звалюють на плечі працівників чужі обов`язки. Щоб не впіймати стрес, необхідно чітко розмежовувати свою і чужу роботу, вміти делегувати свої обов`язки іншим. побороти роздратування можна, випиваючи відвари з седативних трав, а у вільний час влаштовувати собі психологічне розвантаження, змінюючи вид діяльності (займаючись на тренажерах, в басейні), а також беручи ввечері розслаблюючі ванни. Відмінний спосіб розслабитися - зайнятися улюбленим хобі.


У період епідемій потрібно бути особливо уважним до свого здоров`я в офісі. Регулярно робіть вологе прибирання на своєму робочому місці, не харчуйтеся в загальній їдальні, носіть маску, а також змащуйте слизові бальзамом, що містить знезаражувальні речовини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Малорухливий спосіб життя фото

Малорухливий спосіб життя

Якщо говорити про сидячому способі життя, то у офісного люду ранок проходить активніше, ніж у домогосподарок. Жінка, як…

Фітнес в офісі фото

Фітнес в офісі

Люди, які займаються в офісі спортивними вправами, практикуючи навіть найпростіший фітнес, працюють більш легко, з…

Як розставити меблі в офісі фото

Як розставити меблі в офісі

Від правильності розстановки офісних меблів безпосередньо залежить продуктивність праці. Найчастіше доводиться…

Що таке офісні захворювання фото

Що таке офісні захворювання

Будь-яка робота завдає свій відбиток, як на характер людини, так і на його фізичний стан і здоров`я. У кожному виді…

Секс в офісі: «за» і «проти» фото

Секс в офісі: «за» і «проти»

У число екстремальних місць для плотських утіх завжди входив офіс. Хтось вважає це аморальним, але деякі чоловіки і…

Джерела хвороб в офісі фото

Джерела хвороб в офісі

У сучасному світі існує таке поняття, як «офісні хвороби». Багато хто може дивуватися, що ж це за…

Гімнастика в офісі фото

Гімнастика в офісі

Стіл завалений нерозібраними папками з паперами, телефон безперервно дзвонить, шеф вимагає негайного звіту ... Подбати…

Як не згоріти на роботі фото

Як не згоріти на роботі

За статистикою ми проводимо на роботі дві третини життя. Що це означає? Лише те, що сучасна людина практично живе в…

» » Як не посадити здоров'я в офісі