Як зберегти здоров'я на офісній роботі

Як зберегти здоров`я на офісній роботі
Всім відомо, що офісна робота може позначитися на здоров`ї працівника. Мінімальні руху в офісі за робочим столом негативно позначаються на здоров`ї хребта і ніг. Щоб залишатися в тонусі, необхідно дотримуватися кількох правил на робочому місці.

Сидяча робота призводить до погіршення метаболічних процесів в організмі людини. В результаті з`являється ожиріння, цукровий діабет і серцеві захворювання. Щоб зберегти здоров`я на офісній роботі необхідно кожні 30 хвилин походжати по своєму офісу. Допоможуть присідання або маленький комплекс фізичної зарядки. Не забути виконувати вправи безпосередньо на робочому столі. Для запобігання головних болів і шиї виконувати кругові рухи головою. Також не завадить уявити, що в зубах олівець і написати на повітрі алфавіт. Рук і кистей підійде кистьовий еспандер.

Правильна організація робочого місця дозволить істотно зберегти здоров`я на офісній роботі. Добре підібране крісло знизить навантаження на хребет. Ергономічне місце працівника дозволяє знизити навантаження на все тіло і збільшити продуктивність протягом всього робочого дня. Треба постійно проходити обстеження у лікарів, оскільки треба знати свої болючі місця. Постійне обстеження у лікарів запобіжить захворювання і покаже слабкі місця в організмі. Офісний працівник входить у групу ризику людей схильних до розширення вен (варикоз). Для цього треба носити компресним трикотаж, який підходить і здоровим людям. Більше плавати в басейні і ходити по 15 хвилин кожен день.


Основним профілактичним засобом, для того щоб зберегти здоров`я на офісній роботі є заняття спортом і часті прогулянки на свіжому повітрі. Щоденні фізичні навантаження і часта ходьба від зупинки до робочого місця істотно підвищить тонус і збереже здоров`я офісного працівника.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фен-шуй робочого столу фото

Фен-шуй робочого столу

В даний час широко відома древня східна наука фен-шуй. Її можна застосовувати не тільки в будинку, але і на робочому…

Як вижити в офісній війні фото

Як вижити в офісній війні

Напружена економічна ситуація, яка склалася на сьогоднішній день, а також ризик бути звільненим змушує раніше…

Офіс - це маленьке життя фото

Офіс - це маленьке життя

Сучасна суєта обумовлена постійним рухом людей, які намагаються поліпшити свої житлові та інші умови. Звичайно ж,…

Джерела хвороб в офісі фото

Джерела хвороб в офісі

У сучасному світі існує таке поняття, як «офісні хвороби». Багато хто може дивуватися, що ж це за…

Гімнастика в офісі фото

Гімнастика в офісі

Стіл завалений нерозібраними папками з паперами, телефон безперервно дзвонить, шеф вимагає негайного звіту ... Подбати…

» » Як зберегти здоров'я на офісній роботі