Як бути завжди здоровим

Як бути завжди здоровим
Здоров`я - наша основна цінність. В молодості здорові майже все. Але з роками хвороби виникають все частіше, протягом їх стає хронічним, і позбутися від них складно. Але ж є люди, які хворіють на дуже рідко, незалежно від їх віку. Вони зберегли свій організм здоровим, слідуючи протягом усього життя нескладних правил. Адже легше зберегти здоров`я, ніж відновлювати втрачене.
Здоров`я - це хороший фізичний і психічний самопочуття, відсутність хвороб, бадьорість, працездатність. Здоровий людський організм успішно чинить опір атакам хвороботворних бактерій і вірусів, а також впливу шкідливих факторів агресивного навколишнього середовища.

Щоб бути завжди здоровим, потрібно з молодості дотримуватися здорового способу життя. Це поняття включає в себе наступні фактори:
• Рухова активність-
• Помірне і різноманітне харчування-
• Здоровий сон-
• Відмова від шкідливих прівичек-
• Оптимістичне сприйняття життя.

Стародавній афоризм «рух - життя» не втратив своєї актуальності. Якщо ви хочете бути здоровим, необхідно щоденне активний рух протягом хоча б півгодини (але чим довше - тим краще). Що це буде - ранкова гімнастика, фітнес, плавання в басейні або у відкритому водоймищі, танці, прогулянки пішки або біг - вибирайте самі, на свій смак. Будь-який вид активного руху не тільки зміцнить вашу м`язову систему, не тільки забезпечить поліпшення самопочуття, а й сприятиме підвищенню імунітету.

здорове живлення має бути різноманітним, з достатнім вмістом в раціоні овочів і фруктів (вони є джерелом антиоксидантів - речовин, що перешкоджають старінню організму). Дуже корисні кисломолочні продукти. М`ясо і риба також повинні бути присутніми на вашому столі. Але уникайте жирних, гострих кушаній- замість смажених страв готуйте отварние- зменшіть вживання цукру і солодощів. Закінчуйте прийом їжі з легким відчуттям голоду: для збереження здоров`я організму потрібно набагато менше їжі, ніж ми зазвичай з`їдаємо. Дотримуйтесь питний режим: в день потрібно випивати як мінімум два літри рідини, і в основному цією рідиною повинна бути чиста вода.


Дуже важливо для підтримки здоров`я достатню кількість сну. Недосипання справляє негативний вплив на нервову систему. Тривалість сну, необхідна для відпочинку, для кожної людини індивідуальна, тому потрібно спати стільки, скільки хочеться. Провітрюйте спальню перед сном. Корисніше спати не в жаркому, а в прохолодному приміщенні при температурі 17-18 .

шкідливі звички - Алкоголізм і куріння - несумісні зі здоровим способом життя. Вони знижують захисні сили організму і негативно впливають на стан всіх органів і систем.

Ставтеся до життя оптимістично! Науково доведений факт, що добрі, життєрадісні емоції перешкоджають розвитку хвороб і навіть продляют життя, в той час як смуток, заздрість, злість та інші негативні почуття сприяють виникненню у людини різних хронічних захворювань. Живіть з посмішкою і будьте завжди здорові!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

Система оздоровлення ніші фото

Система оздоровлення ніші

Система омолодження і оздоровлення організму японського майстра Кацудзо Ніші в Росії відома мало. Перш за все, мабуть,…

Користь рухової активності фото

Користь рухової активності

У сучасному світі багато людей майже до мінімуму обмежили свою рухову активність. Провівши в офісі весь робочий день в…

І серце боліти не буде фото

І серце боліти не буде

Протягом довгих років американські вчені вивчали вплив здорового способу життя на захворювання серцево-судинної…

Як правильно спати фото

Як правильно спати

Сон є невід`ємною частиною нашого життя і вважається найкращим засобом для відпочинку. А здоровий сон - ще й ідеальним…

» » Як бути завжди здоровим