6 Правил для довгого і здорового життя

6 правил для довгого і здорового життя
Здоровий спосіб життя для сучасних людей стає одним з основних орієнтирів. Кожна людина хоче добре виглядати, бути здоровими і прожити довге повноцінне життя. Інформацію про те, які правила необхідно дотримуватися тим, хто бажає бути здоровим, можна дізнатися з медичних новин, на консультації лікаря або з літератури. Головні правила ведення здорового способу життя прості, і в цьому їх перевага. Якщо ви хочете зберегти своє здоров`я і готові до деяких зусиллям, домогтися результату буде не так вже й складно.

1. Необхідно намагатися зберегти стійкість своєї нервової системи і навчитися формувати позитивні емоції. Людина в сучасному світі живе в умовах надлишкового потоку інформації і нервових стресів. Щоб зміцнити здоров`я і зберегти його, потрібно вміти нехтувати негативні думки або трансформувати їх в позитивні емоції.

Ефективними якостями для збереження здоров`я є доброта, чесність, почуття гумору, чуйність до оточуючих і високу майстерність у своїй роботі.

Сформувати такий щасливий характер допоможуть дотримання режиму праці і відпочинку, повноцінне спілкування, заняття спортом, прослуховування музики, читання книг і відпочинок на природі.

2. Необхідно зміцнювати й удосконалювати серцево-судинну систему. У цьому вам допоможуть досягти успіху: інтенсивна ходьба, плавання, біг, велосипед, лижі. ці фізичні вправи вдосконалюють серцево-судинну систему за умови регулярних занять. Це надасть позитивну дію на дихальну, нервову та інші системи організму.

3. Очищайте організм від шлаків і підтримуйте нормальну вагу. Забрудненість органів і перевищення ваги ведуть до дисгармонії в роботі всього організму. І в підсумку призводять до різних хвороб і раннього старіння.


щоб позбавитися від зайвої ваги, необхідно обмежити харчування по калорійності, вживати більше овочів і фруктів, а також скоротити вживання солодкої і борошняної їжі. Не забувайте вести активний спосіб життя. Боротьба зі шлаками і зайвою вагою буде більш ефективна, якщо час від часу голодувати, тільки в розумних рамках, і якщо немає проблем зі здоров`ям.

4. Загартовування і вдосконалення організму підвищує його опірність діям шкідливих речовин. Чим краще ви розвинете ці властивості, тим менше будете піддаватися простудних захворювань. Тренуйте свій механізм терморегуляції - приймайте контрастний і холодний душ, носіть легкий одяг цілий рік, але знову ж таки в розумних межах.

5. Вдосконалюйте дихальну систему і відмовтеся від шкідливих звичок. Це поліпшить кровопостачання мозку і інших органів, а також зміцнить нервову систему. Виключіть повністю тютюн і алкоголь зі свого життя. Регулярно займайтеся дихальною гімнастикою на свіжому повітрі.

6. Необхідно вдосконалювати роботу суглобів і скелетної мускулатури. Це дуже важливо для життєдіяльності внутрішніх органів. Виконуйте комплекси фізичних вправ, які зміцнять м`язи живота, грудей, шиї, спини, ніг і рук. Регулярно робіть самомасаж.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

Комплекс вправ по тай чи фото

Комплекс вправ по тай чи

Всі вправи тай чи виконуються граціозно, повільно і плавно. Створюється враження, що вони не вимагають зусиль. При…

Чим допомагає йога фото

Чим допомагає йога

Йога являє собою древнеиндийскую систему фізичної і психічної культури. В даний час йога завоювала велику популярність…

І серце боліти не буде фото

І серце боліти не буде

Протягом довгих років американські вчені вивчали вплив здорового способу життя на захворювання серцево-судинної…

» » 6 Правил для довгого і здорового життя