Продукти для здоров'я очей і гостроти зору

Продукти для здоров`я очей і гостроти зору
Багато факторів впливають на гостроту нашого зору. Воно може ослабнути через вік, хвороби, тривале перебування біля екрану монітора, звички курити. На щастя, підтримувати гостроту свого зору і здоров`я очей допоможуть продукти харчування - природне джерело вітамінів і мікроелементів, які можна включити в свій раціон.

Одним з найбільш важливих для здоров`я очей вітамінів є вітамін А - антиоксидант бетакоротіна, прийом якого необхідний не тільки для профілактики, але і для відновлення гостроти зору. Цей же вітамін у великій кількості міститься в різних зелених салатах і капусті. Пам`ятайте, що при тепловій обробці втрачається половини корисних властивостей, тому включайте в меню блюда з сирих овочів.

Неприємна хвороба - катаракта, яка полягає в помутнінні кришталика, не загрожує тим, хто любить шпинат і капусту брокколі. У цих овочах багато лютеїну і зеаксантину, які корисні для кришталика і запобігають його помутніння.

Свіжі фрукти - чудові ліки для очей. В абрикосах багато вітаміну А, в чорниці, ківі і цитрусових - вітаміну С, аскорбінової кислоти. З її допомогою з організму виводяться вільні радикали, які руйнують зір.

У сої та продуктах з неї, крупах і оливковій олії міститься вітамін Е, це природний, натуральний антиоксидант, самим позитивним чином діє на пильність очей. Для гостроти зору необхідний такий мікроелемент, як сірка, вона у великій кількості міститься в часнику і цибулі.


продукти живлення тваринного походження також можуть стати профілактикою захворювання очей і погіршення гостроти зору. дуже корисні яйця, які також містять сірку, а, крім того, цистеїн, лютеїн і аміно-кислоти, що запобігають помутніння кришталика.

Жирні кислоти омега-3, необхідні для здоров`я очей, можна знайти в морській рибі, особливо в її жирних сортах: сьомги, форелі, скумбрії.

У гіркому шоколаді, без домішок і добавок, високий вміст флаваноидов, що сприяють здоров`ю очних судин і рогової оболонки.

Правильне і збалансоване харчування сприяє профілактиці очних захворювання і дозволяє надовго зберегти гостроту зору.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зупинити падіння зору фото

Як зупинити падіння зору

Гарний зір необхідно для будь-якого виду діяльності: роботи і відпочинку, навчання і розваг. Зниження його гостроти…

Як підвищити гостроту зору фото

Як підвищити гостроту зору

Є чимало запатентованих методик, які підвищують гостроту зору. Яку програму поліпшення зору вибрати залежить від смаку…

Продукти для гарного зору фото

Продукти для гарного зору

Правильне харчування - запорука здоров`я людського організму. І зір не є винятком. Щоб зберегти його на довгі роки,…

Корисні продукти для зору фото

Корисні продукти для зору

Дієта - це не виключення продуктів, а правильний їх підбір. Для того щоб зберегти хороший зір необхідно теж…

Продукти для гарного зору фото

Продукти для гарного зору

Що таке хороший зір? Зір - це можливість бачити навколишній світ і людей. Як стверджують фахівці, людина отримує від…

Вітаміни для зору фото

Вітаміни для зору

Вітаміни відіграють важливу роль для всього організму. Особливо велике їх значення для людей, які страждають хворобами…

Продукти для очей фото

Продукти для очей

Не секрет, що правильне харчування впливає на здоров`я. Сучасне життя пов`язана з переглядом великої кількості…

Натуральні вітаміни для очей фото

Натуральні вітаміни для очей

Здорове харчування, різноманітні натуральні продукти забезпечують надходження вітамінів до всіх органів людини. Для…

» » Продукти для здоров'я очей і гостроти зору