Схудни до нового року: 6 вірних способів

Рекомендації дієтологів і тренерів з фітнесу, звичайно, авторитетні, однак багатогодинні тренування, як і «ідеально збалансовані» дієти, рідко вписуються в ритм життя сучасної людини. А тому тільки йому самому відомі секрети, як зберігати себе в хорошій формі. Жіночий журнал aboutginka.ru пропонує поради тих, хто успішно впорався з проблемою зайвої ваги.

1. Їсти можна все, але «з розумом»

"Віра, 24 роки, -10 кг за півроку, нинішній вага 55 кг

«Немає великої суперечності в тому, щоб їсти хліб, шоколад та інші смачні речі і худнути при цьому. Правда, доведеться попрацювати головою і порахувати калорії. На тиждень вперед плануйте, які кулінарні задоволення і в яких кількостях можете собі дозволити. На щастя, якщо шоколад хороший і дорогий то, щоб отримати задоволення, не потрібно з`їдати цілу плитку. Вистачить і пари кубиків на сніданок, щоб підняти собі настрій ».

2. Насолоджуйтеся смаком

"Олена, 30 років, -6 кг за 5 місяців, нинішній вага 60 кг

«Пам`ятайте, що найбільше задоволення від їжі - це смак найперших шматочків. По максимуму розтягує це задоволення і не просіть добавки. І не їжте мимохідь, набігу, за переглядом телевізора або читанням, інакше ви, звичайно, не помітите, скільки з`їсте ».

3. Спостерігайте за тим, як йде зайва вага

"Андрій, 35 років, -20 кг за 6 місяців, нинішній вага 80 кг

«Купіть електронні ваги, щоб помічати навіть незначні коливання ваги. Це допоможе вам краще розуміти свій організм, на що і як він реагує. Добре, якщо у ваг буде функція запам`ятовування ваших даних. Втім, можна і вручну вести своєрідний графік. Він стане наочним стимулом і підтримає в хвилини слабкості і апатії. 200 г за добу - це відмінно! Однак, повідомити про цю радість вам зможуть тільки дуже точні ваги ».

4. Пийте багато рідини


"Валентина, 27 років, -5 кг за 2 місяці, нинішній вага 58 кг

«Я не можу довести це науково, але якщо я на роботі не п`ю мінералку, воду з лимоном або зелений чай, то відчуваю себе голодною. І сонної. І розсіяною. Постійно відволікаюся на перекушування. Якщо ж я спустошую свою літрову пляшку, то й працюється легше, і голод не мучить. Харчування за розкладом: вранці повноцінний сніданок і що-небудь смачненьке, легкий обід і вечеря теж «light». »

5. Розкажіть всім, що ви на дієті

"Світлана, 25 років, -9 кг за 6 місяців, нинішній вага 57 кг

«Розповівши своїм подругам, коханій людині, колегам (тільки тим, з ким хороші відносини, щоб не наврочили) про те, що села на дієту, я відчула додаткову відповідальність. Тепер це вже «справа честі» і відступати нікуди. Я ж завжди була «відмінницею», і звикла виконувати намічене. Крім того, я зареєструвалася відразу на декількох «худнуть» сайтах, постійно щось читала, підраховувала, ділилася власним досвідом. Це був захоплюючий експеримент, який увінчався успіхом ».

6. Зробіть кулінарію своїм хобі!

"Любов, 23 роки, -12 кг за 6 місяців, нинішню значимість, 50 кг

«Це може здатися парадоксальним, але я найуспішніше боролася з« звичкою поїсти »за допомогою захоплення кулінарією. Накупила книжок з рецептами, освоїла кухні різних народів світу, кожен день у мене було що-небудь новеньке. Мій коханий був у захваті! А я найбільше задоволення отримувала від мистецтва приготування і від того, що всі хвалять мою куховарство. А саме «поїдання» відійшло далеко на другий план. Загалом, клин клином вибивала ».

Любов Петрухіна

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вага під час вагітності фото

Вага під час вагітності

Практично всі вагітні жінки чекають часу, коли у них з`явиться животик. Крім цього, деяких вагітних жінок насторожують…

Білкова дієта для вагітних фото

Білкова дієта для вагітних

Вагітність це важлива подія для кожної жінки. Крім очікування, вагітність приносить жінці зайві кілограми. Цілком…

Як порахувати зайву вагу? фото

Як порахувати зайву вагу?

Дуже часто дівчата сидять на дієтах, виснажують себе на тренажерах, обмежують себе в їжі вечорами, а вага не йде. А…

10 Правил краси та здоров'я фото

10 Правил краси та здоров'я

Що робити, щоб на довгі роки зберегти красу і жіноче здоров`я? Дослідження, в якому взяли участь півтора мільйона…

Чорний шоколад під час дієти фото

Чорний шоколад під час дієти

Проти шоколаду мало хто встоїть. Ця маленька солодка радість завжди піднімає настрій, тому що містить у своєму складі…

Чи треба худнути? фото

Чи треба худнути?

Вага людини організм програмує з народження.Марно намагатися стати такою ж худенькою, як більшість голлівудських…

Ваги і ми: нелегкі відносини фото

Ваги і ми: нелегкі відносини

Ваги можуть стати для людини, а особливо для дівчини, ретельно стежить за своєю фігурою, вірним помічником, який буде…

» » Схудни до нового року: 6 вірних способів