Фітнес і сміх - брати навік

Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісний регіт (ну, або у кого там що - хихикання, заливисто Ікан, істеричний сміх) протягом 15 хвилин в день спалює більше 2 кг жиру на рік.

Кількість енергії, витраченої на сміх під час перегляду комедії, можна порівняти з витратами енергії на кілометровій прогулянці, поспішають доповісти фахівці з США. Звичайно, американці готові себе втішати навіть дещицею, але причин їм не довіряти все-таки немає: дослідники з університету Вандербільт у Нешвіллі, Теннесі, провели експеримент з чоловіками і жінками у віці від 18 до 34 років, даючи їм по черзі дивитися передачі про природу і комічні замальовки. Результат не забарився себе чекати: на 10-20% енергії більше витрачали під час перегляду смішних передач, що демонстрували різноманітні датчики (так, активність кровообігу в середньому збільшувалася на 22%, а стрес знижувався на 35%).


Хтось запитає - до чого ж тут фітнес? Раз сміх, виходячи з новини, може запросто замінити тренування в залах? Але GetFit не був би GetFit`ом, якби не запропонував своє ексклюзивне бачення теми сміху в фітнес-індуст. Кардіо-театри всіх фітнес-центрів повинен демонструвати виключно комедії (звичайно, це загрожує падінням клієнтів з велотренажерів в процесі загинання від реготу, але з часом все приноровятся)! А одна бігова доріжка повинна бути спеціально виділена для каскадера в костюмі ведмедя, що виконує трюки, які ви бачите на екрані, щоб підвищувати сміхо-тонус інших займаються. А групові програми необхідно проводити з вкрапленням анекдотів і комічних сценок в дусі Чапліна (інструкторів доведеться підучити акторському майстерності, але це ж - для благої справи!). Тільки уявіть, наскільки тоді підвищиться ефективність тренувань. Фітнес і сміх разом forever. Як вам ідея? :-)

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сміх і характер людини фото

Сміх і характер людини

Зараз психологія актуальна, як наука. Психологією сьогодні цікавиться велика кількість населення, не дивлячись на те,…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Більше радості фото

Більше радості

«Сміх продовжує життя» - ця розхожа фраза відома всім. А ми ще додамо, що сміх не тільки продовжує життя,…

Жир тане від сміху! фото

Жир тане від сміху!

Всі знають, що сміх корисний. Він рятує від депресій і стресів, позбавляє від нудьги і рутини, скрашує будні. А не так…

Сміх замість фітнесу фото

Сміх замість фітнесу

У народі побутує твердження: сміх лікує. І це не просто розхожа думка. Сьогодні навіть офіційна медицина визнає за…

Сміх - новий вид спорту? фото

Сміх - новий вид спорту?

Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами…

Як вибрати фітнес-тренера? фото

Як вибрати фітнес-тренера?

Кожен фітнес-клуб намагається тримати марку, бути кращим і мати тільки хороші відгуки від задоволених клієнтів.…

Сміх і здоров'я фото

Сміх і здоров'я

Виявляється сміх - це серйозна справа, яка допомагає не тільки поліпшити настрій, але і поправити здоров`я. Вченими…

» » Фітнес і сміх - брати навік