Смійтеся від щирого серця - це корисно

Смійтеся від щирого серця - це корисно
Способів продовжити собі життя не так-то багато. Але вони все-таки є. Один з відомих усім - це, звичайно, сміх. Але мало хто знає, як саме сміх впливає на тривалість життя? Може бути, дізнавшись про це, його стане ще більше у вашому житті - хто знає, раптом секрет безсмертя саме в ньому. Адже не обов`язково завжди бути серйозною людиною з глибокими думками на обличчі. Іноді можна дозволити собі розслабитися.

Найголовніший плюс в лікувальні властивості сміху - він корисний абсолютно всім. Ніяких протипоказань у кількості «прийому ліків». Мало хто знає, але ж в сучасній медицині навіть є окрема течія - «гелотологія». Сенс цієї науки полягає саме в лікуванні сміхом.

Як саме сміх впливає на організм? По-перше, завдяки сміху в організмі стартують біологічні і хімічні реакції. Вони в свою чергу викликають виробництво ендорфінів, серотоніну і діфамінов. це гормони радості, які роблять нас щасливішими. Крім цього, в сміху бере участь велика кількість груп м`язів - Це своєрідна фізкультура. Вчені встановили, що за 15 хвилин сміху можна спалити 50 калорій.


Завдяки тому, що частішає дихання, поліпшується кровопостачання, травлення і обмін речовин. Під час сміху відпочивають спинні і шийні м`язи, що дуже корисно. Не забувайте, що крім всіх своїх лікувальних властивостей, сміх також відмінно піднімає настрій, покращує роботу головного мозку. Він також звільняє організм від шкідливих речовин.

Знову ж за підрахунками вчених, всього півхвилини сміху замінює 45 хвилин повноцінного відпочинку. Тому якщо у вас немає часу, а відновити організм потрібно, почитайте анекдоти. Сміх робить щасливіше не тільки нас, а й оточуючих. Намагайтеся частіше посміхатися людям, дарувати радість - це принесе користь і вам, і вашим близьким.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сміх і характер людини фото

Сміх і характер людини

Зараз психологія актуальна, як наука. Психологією сьогодні цікавиться велика кількість населення, не дивлячись на те,…

Сміх продовжує життя людей фото

Сміх продовжує життя людей

Багато з нас знають, що сміх - це одна з реакцій людини на що-небудь смішне, що проявляється в мимовільних рухах м`язів…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Більше радості фото

Більше радості

«Сміх продовжує життя» - ця розхожа фраза відома всім. А ми ще додамо, що сміх не тільки продовжує життя,…

Фітнес і сміх - брати навік фото

Фітнес і сміх - брати навік

Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісний регіт…

Жир тане від сміху! фото

Жир тане від сміху!

Всі знають, що сміх корисний. Він рятує від депресій і стресів, позбавляє від нудьги і рутини, скрашує будні. А не так…

Сміх замість фітнесу фото

Сміх замість фітнесу

У народі побутує твердження: сміх лікує. І це не просто розхожа думка. Сьогодні навіть офіційна медицина визнає за…

Сміх - новий вид спорту? фото

Сміх - новий вид спорту?

Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами…

Сміхотерапія для здоров'я фото

Сміхотерапія для здоров'я

На жаль, на даний момент не існує панацеї, здатної позбавити нас від усіх хвороб. Але ми можемо хоча б трохи допомогти…

» » Смійтеся від щирого серця - це корисно