Жир тане від сміху!

Жир тане від сміху!
Всі знають, що сміх корисний. Він рятує від депресій і стресів, позбавляє від нудьги і рутини, скрашує будні. А не так давно американські вчені з`ясували, що сміх ще здатний спалювати жир. Причому, без якого б то не було шкоди для організму.

Науковий експеримент, який провели вчені з університету Вандербільта в місті Нешвілл, полягав в наступному: чоловіки і жінки у віці від 18 до 35 років були поміщені в спеціальне приміщення, яке представляє собою камеру для виміру енерговитрат з інтер`єром номера готелю. Спочатку добровольцям демонструвалися передачі про природу і про життя селян, а потім уривки з кінокомедій. Виявилося, що під час перегляду веселих фільмів швидкість обміну речовин всіх добровольців збільшилася на 20%, тоді як картинки про природу таких змін не викликали.

Скрупульозно все підрахувавши, вчені констатували факт: якщо людина буде сміятися хоча б 15 хвилин в день, за рік він позбудеться від 2-х кілограмів жиру. Таким чином, можна стверджувати, що енергія, витрачена на сміх під час перегляду веселого фільму, порівнянна з енергією, яка потрібна була б на кілометрову прогулянку.


Але і це ще не все. Вченим також вдалося з`ясувати, що жир тане сам по собі, без будь-яких вправ, у неспокійних людей. У тих, кому притаманні мимовільні рухи - ерзанье, нахили, присідання і т.д. Такі непосиди в день спалюють на 350 ккал більше, ніж флегматичні і тихі люди. А це, ні багато ні мало, 5 кг жиру на рік.

Дослідження малазійських медиків підтвердили висновки американських учених, доповнивши їх твердженням, що сміх сприяє довголіттю, в тому числі в інтимній сфері. Вони лише нагадують, що сміх може порушувати апетит, як звичайні фізичні вправи. Це слід мати на увазі тим, хто зважиться худнути, не вдаючись до жодних дієт і спорту, а тільки за допомогою сміху.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сміх і характер людини фото

Сміх і характер людини

Зараз психологія актуальна, як наука. Психологією сьогодні цікавиться велика кількість населення, не дивлячись на те,…

Сміх продовжує життя людей фото

Сміх продовжує життя людей

Багато з нас знають, що сміх - це одна з реакцій людини на що-небудь смішне, що проявляється в мимовільних рухах м`язів…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Більше радості фото

Більше радості

«Сміх продовжує життя» - ця розхожа фраза відома всім. А ми ще додамо, що сміх не тільки продовжує життя,…

Фітнес і сміх - брати навік фото

Фітнес і сміх - брати навік

Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісний регіт…

Сміх замість фітнесу фото

Сміх замість фітнесу

У народі побутує твердження: сміх лікує. І це не просто розхожа думка. Сьогодні навіть офіційна медицина визнає за…

Сміх - новий вид спорту? фото

Сміх - новий вид спорту?

Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами…

Сміхотерапія для здоров'я фото

Сміхотерапія для здоров'я

На жаль, на даний момент не існує панацеї, здатної позбавити нас від усіх хвороб. Але ми можемо хоча б трохи допомогти…

Сміх і здоров'я фото

Сміх і здоров'я

Виявляється сміх - це серйозна справа, яка допомагає не тільки поліпшити настрій, але і поправити здоров`я. Вченими…

» » Жир тане від сміху!