Жіночий сміх - самий заразливий

Жіночий сміх - самий заразливий
Сміх - це всім зрозуміле вираз найбільш позитивних емоцій. Звук «ха-ха» знаком кожній людині на Землі незалежно від його національності. А, як з`ясували американські вчені, найбільш щедрими дарителями гарного настрою є жінки. Чому?

Справа в тому що жіночий сміх визнаний самим заразливим і смішним. Секрет криється в самому його механізмі: як правило, дівчата сміються з розкритим ротом і вимовляють звуки «ха-ха». А саме такий спосіб сміятися свідчить про найбільшу щирості, що, безумовно, не може не відбитися на загальному настрої.

Чоловіки рідко сміються на весь голос, намагаючись трохи стримуватися. Також, саме вони люблять жарти з серйозним обличчям, іронію, сарказм. Таке відчуття гумору дарує чоловікам швидше відчуття самозадоволення, ніж радість або веселощі.

Жінки ж, як правило, вважають за краще знаходити веселе у всіх проявах реальності, тому їх юмор вважається більш простим, а сміх - безтурботним. Саме тому багатьох дівчат прийнято вважати реготухами, в цьому немає нічого дивного, адже сам механізм сміху обумовлює подібний прояв емоцій.

Нерідко можна помітити, коли дві жінки жартують, потім сміються, і цей сміх триває так довго, що їм вдається забути причину такої своєї веселою реакції. А вся справа в тому, що вони вже почали сміятися від самого сміху.


До того ж, доведено, що в компанії людина сміється набагато частіше, ніж в поодинці. Існують жарти, які «вибухають» тільки в оточенні кількох людей.

Таким чином, перебуваючи в компанії позитивно налаштованих жінок, можна заразитися їх сміхом незалежно від вашого настрою, адже після такої «процедури» ви напевно скинете тягар всіх своїх думок хоча б на деякий час.

І не забувайте, що сміх корисний для здоров`я, а це значить, що слід більше спілкуватися з жінками і намагатися щиро розділяти їх неприховану радість світу.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сміх і характер людини фото

Сміх і характер людини

Зараз психологія актуальна, як наука. Психологією сьогодні цікавиться велика кількість населення, не дивлячись на те,…

Сміх продовжує життя людей фото

Сміх продовжує життя людей

Багато з нас знають, що сміх - це одна з реакцій людини на що-небудь смішне, що проявляється в мимовільних рухах м`язів…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Більше радості фото

Більше радості

«Сміх продовжує життя» - ця розхожа фраза відома всім. А ми ще додамо, що сміх не тільки продовжує життя,…

Фітнес і сміх - брати навік фото

Фітнес і сміх - брати навік

Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісний регіт…

Жир тане від сміху! фото

Жир тане від сміху!

Всі знають, що сміх корисний. Він рятує від депресій і стресів, позбавляє від нудьги і рутини, скрашує будні. А не так…

Сміх замість фітнесу фото

Сміх замість фітнесу

У народі побутує твердження: сміх лікує. І це не просто розхожа думка. Сьогодні навіть офіційна медицина визнає за…

Сміх - новий вид спорту? фото

Сміх - новий вид спорту?

Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами…

Сміхотерапія для здоров'я фото

Сміхотерапія для здоров'я

На жаль, на даний момент не існує панацеї, здатної позбавити нас від усіх хвороб. Але ми можемо хоча б трохи допомогти…

» » Жіночий сміх - самий заразливий