Сміх - новий вид спорту?

Сміх - новий вид спорту?
Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами розслаблення. Ми знаємо, що він допомагає зняти стрес і лікує від депресії. Але користь сміху на цьому не вичерпується. Виявляється, ті фізичні навантаження, які ми відчуваємо сміючись, цілком можна прирівняти до занять сортом. Новий вид спорту - сміхотерапія також корисна для здоров`я, як і заняття бігом.

Сміх можна назвати «нерухомою пробіжкою», оскільки організм реагує на нього точно так же, як і на фізичні навантаження, які виникають під час бігу. Коли ви смієтеся, кров`яний тиск спочатку різко підвищується, а потім повільно знижується до значення нижче первісного. Фізіологічний ефект від реготу порівняємо з фізичним навантаженням середнього ступеня тяжкості. Сміючись протягом 1 години, ви зможете спалити близько 500 калорій. Стільки людей спалює за годину інтенсивної пробіжки.

Сміх є дихальною гімнастикою. Оскільки справжній регіт важко стримати, людина починає сміятися з відкритим ротом. При цьому, згідно з хасья-йоги, звук «хо-хо» тренує і змушує напружуватися діафрагму, звук «ха-ха» - серцевий м`яз і грудну клітку, «Хи-хи» - відкриває третє око. Тому сміятися так корисно тим, хто страждає захворюваннями дихальних шляхів - астмою і бронхітом.


Сміх є різновидом аеробного гімнастики, оскільки при цьому кисень інтенсивно надходить в легкі і відбувається насичення ним крові, посилення циркуляції і поліпшується робота серця. Всі внутрішні органи беруть участь в процесі сміху, а скорочення внутрішніх м`язів як би масажує їх, після чого вони починають функціонувати ефективніше.

сміх зміцнює м`язи живота, спини і ніг. За своїм впливом на них 1 хвилина сміху може зрівнятися з 10 хвилинами занять на весловому тренажері або 15-хвилинної прогулянки на велосипеді. А задоволення від такої зарядки і зовсім не зрівняється ні з чим!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сміх і характер людини фото

Сміх і характер людини

Зараз психологія актуальна, як наука. Психологією сьогодні цікавиться велика кількість населення, не дивлячись на те,…

Сміх продовжує життя людей фото

Сміх продовжує життя людей

Багато з нас знають, що сміх - це одна з реакцій людини на що-небудь смішне, що проявляється в мимовільних рухах м`язів…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Більше радості фото

Більше радості

«Сміх продовжує життя» - ця розхожа фраза відома всім. А ми ще додамо, що сміх не тільки продовжує життя,…

Фітнес і сміх - брати навік фото

Фітнес і сміх - брати навік

Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісний регіт…

Жир тане від сміху! фото

Жир тане від сміху!

Всі знають, що сміх корисний. Він рятує від депресій і стресів, позбавляє від нудьги і рутини, скрашує будні. А не так…

Сміх замість фітнесу фото

Сміх замість фітнесу

У народі побутує твердження: сміх лікує. І це не просто розхожа думка. Сьогодні навіть офіційна медицина визнає за…

Сміхотерапія для здоров'я фото

Сміхотерапія для здоров'я

На жаль, на даний момент не існує панацеї, здатної позбавити нас від усіх хвороб. Але ми можемо хоча б трохи допомогти…

Смішний секс фото

Смішний секс

Для більшості людей секс не обмежується простим злягання. Це інтимна частина повсякденного життя, в якій люди…

Сміх і здоров'я фото

Сміх і здоров'я

Виявляється сміх - це серйозна справа, яка допомагає не тільки поліпшити настрій, але і поправити здоров`я. Вченими…

» » Сміх - новий вид спорту?