Смішний секс

смішний секс
Для більшості людей секс не обмежується простим злягання. Це інтимна частина повсякденного життя, в якій люди розкриваються і прагнуть принести один одному задоволення.

В процесі заняття сексом в організм виділяються хімічні речовини, звані ендорфінами. Вони і викликають стан блаженства. Цей стан дуже схоже з задоволенням, яке отримується від хорошого сміху або череди першокласних жартів. Не дивно, що якщо додати веселощів в постільні гри, задоволення тільки зростає.

Крім звичайного сміху від вдало виголошеній жарти засобом розслаблення можуть стати такі ігри як хованки або лоскотання різних чутливих місць. Можна, можливо зав`язати один одному очі і намагатися тільки за допомогою рук визначити, якій частині тіла торкаєшся. Подібні забави навіть холодного і затиснутого партнера перетворять на грайливого дитини.

сміх нерідко допомагає позбавитися від незручності, якщо ви потрапили в халепу, вивчаючи, наприклад, якусь нову позицію. Або якщо ви в чомусь відчуваєте себе дилетантом - доброзичливе подсмеіваніе дозволить обом партнерам зняти скутість.

З іншого боку без належної поваги в ситуації, коли це недоречно, жарт може привести до додаткових проблем. Деякі люди відчувають чимало комплексів на рахунок своєї зовнішності або сумніваються у власній сексуальності.


Жінки можуть переживати через целюліту, обсягу грудей і навіть звуків, які вони видають під час насолоди. Чоловіки ж найчастіше досить чутливі, коли справа стосується техніки сексу, нависає животика, або розміру члена. Тому якщо партнер новий або ви ще недостатньо добре пізнали один одного, краще почекати з жартами. Інакше раптовий сміх може звести нанівець його зусилля, а часом зародити в ньому ще більшу невпевненість в собі.

Не варто також зловживати жартами на рахунок колишніх партнерів. Навіть якщо моменти з сексуального життя неймовірно кумедні, вони можуть викликати неприємні асоціації. Адже ваш нинішній партнер може приміряти образ колишнього на себе, і продовження сексу навряд чи настане.

Різноманітність в сексуальному житті досягається різними способами, і сміх стоїть далеко не на останньому місці. Головне, уважно ставитися до реакцій партнера, і незабутня доза ендорфіну буде забезпечена.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що потрібно говорити в ліжку? фото

Що потрібно говорити в ліжку?

Всі люди поводяться під час сексуального контакту індивідуально, тому неможливо дати якусь конкретну класифікацію того,…

Сміх на здоров'я фото

Сміх на здоров'я

Протягом вже декількох століть в багатьох країнах 1 квітня незмінно зберігається звичай жартувати один над одним і,…

Сміх - новий вид спорту? фото

Сміх - новий вид спорту?

Всі ми любимо сміятися, оскільки сміх пов`язаний з найприємнішими емоціями - жартами, веселими ситуаціями, моментами…

Сміх і здоров'я фото

Сміх і здоров'я

Виявляється сміх - це серйозна справа, яка допомагає не тільки поліпшити настрій, але і поправити здоров`я. Вченими…

10 Шкідливих секс-звичок фото

10 Шкідливих секс-звичок

Якості, які вважаються необхідними в звичайному житті, часто абсолютно не підходять, коли дія переміщається в спальню.…

» » Смішний секс