Гречана дієта: позбавляємося від зайвої за два тижні

Як правильно дотримуватися гречаної дієтиОднією з популярних монодиет вважається схуднення за допомогою гречки. Це короткострокова, але в той же час досить ефективна дієта. Позбавлення від зайвих кілограмів напряму залежатиме від вашого нинішнього ваги - чим він більший, тим стрімкіше буде йти накопичений роками жир і шлаки. Даний метод схуднення обіцяє втрату 15 кілограм зайвої ваги всього за два тижні, що досить надихає бажаючих постройнеть.

Приготована гречана каша має калорійність 70-150 Ккал. Як бачите, енергетична цінність гречки достатньо низька, але одна порція здатна дати нам двогодинне відчуття насичення. Саме тому особливих заборон в обсязі на вживання гречки немає. Крім цього, гречана крупа містить такі корисні мікроелементи - кальцій, калій, магній і залізо. У 100 грамах відвареної гречки міститься близько 6% рослинного білка і достатня кількість вітамінів групи В, що корисно при монохарчування. Цей вид дієти не завдасть вам дискомфорту, з кожним днем ви будете відчувати легкість і прилив сил. Але існує також обмеження при приготуванні гречки. Не можна використовувати сіль, цукор, спеції і різні соуси. Крім цього, забороняється вживати їжу менш ніж за 3 години до сну, інакше всі старання не матимуть успіху.

Знайомимося з меню гречаної дієт

У перший день дієти необхідно буде з`їсти близько 400-500 грам готової гречаної каші. Але її спосіб приготування дещо відрізняється від звичайного. Для отримання готової каші, крупу ми не відварюємо, а насипаємо спочатку в термос, після чого заливаємо окропом, щоб вода була трохи вище рівня гречки. Даємо настоятися 5-7 годин, після чого вона готова до вживання. Так як цукор додавати не дозволяється, рекомендуємо покришити трохи кураги або чорносливу - це зробить смакові якості каші різноманітнішими. Під час гречаної дієти Не забороняйте їсти яблука, лимон, морква, квашену або свіжу капусту, можна поєднувати ці продукти між собою і робити легкі салати, заправлені кефіром. Наступні дні необхідно буде зменшувати кількість споживаної гречки на 30-50 грам.

Чи варто переглядати своє харчування після гречаної дієти

Безумовно, для того, щоб не повернутися до колишніх форм, після проходження курсу гречаної дієти, вам доведеться змінити свої кулінарні пристрасті. З раціону потрібно виключити все борошняне і смажене, з солодкого дозволяються тільки сухофрукти, желе і мармелад (в розумних межах). Для поліпшення обміну речовин рекомендується натщесерце випивати склянку відвару шипшини або остиглий зелений чай.

Відгуки про даний метод схуднення

Анжела:


"Взагалі, ніколи не вважала себе прихильницею дієт, тим більше таких. Чи не розуміла, як можна кілька тижнів поспіль харчуватися одним і тим же. Але життя часом нас вчить - я поправилась, причому на 16 кг. Звичайно, як і будь-яка інша повна дівчина , я хотіла прийти в форму. Дивлячись на фотографії моделей, у мене пропадало настрій і бажання щось робити. в інституті я була єдина в групі, у кого не було шанувальника.

Зрозуміла, що так не може більше тривати - вирішила худнути, негайно ... Багато читала описів різних дієт і, нарешті, знайшла те, що підійшло б мені - швидко і без насильства над організмом. Через два тижні, результати мене шокували - пішло близько десяти кг. Фігура пострункішала, обличчя стало більш витонченим. Я не помилилася, гречана дієта для схуднення - саме те! "

Вероніка:

"Я ніколи не звертала особливої уваги на свою фігуру. Я подобалася собі такою, яка я є. Кожні вихідні регулярно відвідувала Макдональдс з подругами, ніякого спорту і в помині не було. Але якось розмовляючи зі своїм хлопцем, він зізнався, що мені не завадило б скинути кілька кілограмів. Нібито, його друзі зробили йому зауваження з приводу моєї фігури. Я розплакалася, ще б пак! Ці слова були як ніж по серцю.

Посварившись з коханою прийшла додому і пильно стала дивитися в дзеркало - він мав рацію. На мене дивилася дівчина з далеко не модельними параметрами. Знайомі дівчата порадили мені цю дієту, пообіцявши результат вже через 14 днів. Взявши волю в кулак - почала харчуватися за правилами гречаної дієти. Зізнатися чесно - за цей час гречка нереально набридла. Але це ніщо в порівнянні з тим, яка я стала в кінці дієти, такий я ще ніколи не була! До гречаного харчування я важила 66 кг при зрості 165 см, тепер моя вага 53 кг. Я щаслива і кохана! "

Так, відгуки надихають! Нам же, в свою чергу, хотілося б побажати вам поменше зривів і значного ефекту від даного методу схуднення!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дієвий рецепт гречаної дієти фото

Дієвий рецепт гречаної дієти

У деяких випадках виникає необхідність швидкого скидання ваги. Для зручності зайнятих людей при необхідності швидко…

Кефіру гречана дієта фото

Кефіру гречана дієта

Кефіру гречана дієта приносить відмінні результати і має найкращі відгуки на форумах для схуднення - давайте…

Гречана дієта. Відгуки! фото

Гречана дієта. Відгуки!

Гречана дієта допомагає скинути від 3 до 7 кг за тиждень, при цьому Ви не відчуваєте почуття голоду, зберігаєте гарний…

Кефіру гречана дієта фото

Кефіру гречана дієта

Кефіру гречані розвантажувальні дні - один з найбільш результативних варіантів харчування для швидкого схуднення. Два…

Плюси і мінуси гречаної дієти фото

Плюси і мінуси гречаної дієти

Гречану дієту можна віднести до монодиетам, до того ж вона вважається найпопулярнішою дієтою. Дієта полягає у вживанні…

» » » Гречана дієта: позбавляємося від зайвої за два тижні