Яєчна дієта або коко-млеко проти зайвого жиру

Особливості яєчної дієти, меню, порадиКуряче яйце - унікальний продукт. До складу одного яйця входить приблизно 15% від добової норми білка, необхідного людині. Крім цього, в білку міститься велика кількість амінокислот, що беруть участь в будові м`язової маси, передачі нервових імпульсів, які допомагають людині краще адаптуватися до спеки або холоду. Також яйце містить вітаміни і мікроелементи: залізо, магній, цинк, калій, вітаміни групи В, А, Е, К. Ще одна перевага, яким володіє куряче яйце - низька калорійність, що робить цей продукт ідеальним для схуднення.

Особливих протипоказань до їх вживання - немає. А тому можете відразу ознайомитися з меню, що передбачають яєчну дієту. Перше, що Вам потрібно буде запам`ятати - СНІДАНОК ЗАВЖДИ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ОДНОГО ЯЙЦЯ. Решта список страв на майбутні тижні схуднення дивіться нижче:

перша недел

понеділок

В обід харчуємося якимось одним видом фрукта, на вечерю відварна грудка і овочевий салат

Вівторок

В обід можна з`їсти пару рибних котлет + тост зі сметаною, на вечерю яєчня

середа

В обід можна побалувати себе фруктовим салатом, на вечерю відварене куряче м`ясо без шкірки

четвер

В обід приготуйте тушковані овочі (ідеально підійдуть кабачки або баклажани) відмінним доповненням стане тост, на вечерю два варених яйця

п`ятниця

В обід дозволяється смажена риба і овочевий салат, на вечерю сир і тост зі сметаною

субота

В обід можна побалувати себе фруктовим салатом, на вечерю відварене куряче м`ясо без шкірки

неділя

В обід відваріть шматочок м`яса (вибирайте між яловичиною та куркою), доповніть блюдо тостом зі сметаною, на вечерю два курячих яйця

друга недел

понеділок

В обід тушковані овочі з грибами і тост, на вечерю яєчня

Вівторок


В обід харчуєтеся будь-яким одним фруктом, на вечерю відварне м`ясо (куряче або яловиче) і овочевий салат

середа

В обід можна з`їсти пару рибних котлет і 1 яблуко, на вечерю яєчня

четвер

В обід сир (жирність до 9%) і тост зі сметаною, на вечерю два курячих яйця

п`ятниця

В обід знову харчуємося одним і тим же фруктом, на вечерю відварене куряче м`ясо без шкірки або 2 яйця

субота

В обід можна побалувати себе фруктовим салатом, на вечерю смажена риба нежирних сортів

неділя

В обід дозволяється відварене куряче філе і овочевий салат, на вечерю сир і тост зі сметаною

Третій тиждень харчуємося по меню першого тижня, четверту, відповідно, по второй.В завершальній тижня буде незайвим зробити кілька процедур очищувальних клізм. Це не тільки благотворно вплине на стан травної системи, але і поліпшить загальний стан здоров`я. Адже, як і будь-яка дієта, яєчна, теж вносить своєрідний стрес для організму.

відгук

Юлія:

"До весілля залишалося трохи більше місяця, але моя фігура була в сумно-обрезклому вигляді. Але ж так хочеться в найщасливіший день свого життя виглядати на мільйон доларів. Вирішила зробити своєрідний подарунок своєму майбутньому чоловікові - схуднути на сім кілограмів. Яєчну дієту мені порадили подруги, випробували її на собі. Судячи з їх нинішнім фігурам - дієта відмінна. Загалом, стала я харчуватися, згідно із запропонованим меню. Зізнатися чесно - зриви були, я знову налягала на печиво, круассанчики та інші принади життя. Але не дивлячись на це, по закінчення 4-х тижнів (як раз до весілля) я схудла рівно на сім кг, чому дуже рада! І як після цього не вірити, що мрії збуваються? "/

Тамара:

"У першу чергу, вибрала цю дієту через більш-менш різноманітного раціону. Я б не смогу цілими днями їсти ту ж гречку або яблука. По-друге, метод яєчної дієти обіцяв позбутися зайвого жиру за чотири тижні, що не можу не заманити . в результаті поставила собі за мету - влізти в старі джинси, в які я вже пару років не могла втиснутися. Найперша тиждень дієти далася мені дуже важко, я постійно дивилася на холодильник голодними очима вовка, але трималася. на наступних тижнях про їжу зовсім не думала, харчувалася по меню і не більше. Почала з`являтися легкість в рухах і на розум сама по собі приходила цитата Кейт Мосс «Немає нічого смачніше, ніж відчувати себе худий». в кінці дієти я підрахувала, що у мене пішло п`ять кг, а старі джинси мені були великі на цілий розмір ... "

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Арабська дієта фото

Арабська дієта

Арабська дієта все більше і більше привертає увагу європейських дам своєї ситістю і різноманітністю дозволених…

Як схуднути за допомогою кави фото

Як схуднути за допомогою кави

Як хочеться виглядати стрункою і красивою, а ще більше під час дієти повернутися до своїх звичних продуктів, наприклад,…

Яєчна дієта фото

Яєчна дієта

Раніше яйця не вважалися продуктом, на основі якого можна складати дієту. Однак зараз вони, як вельми корисна їжа,…

Дієта професора усама хамді фото

Дієта професора усама хамді

В організмі людини постійно відбуваються хімічні реакції. Дієта професора Усама Хамді була розроблена з урахуванням цих…

Дієта для схуднення японська фото

Дієта для схуднення японська

Точно невідомо, хто придумав японську дієту для схуднення. Важливим є те, що вона здобула світову популярність завдяки…

Як працює дієта ангела фото

Як працює дієта ангела

Тривалість дієти Ангела - 13 днів. За цей час можна скинути 7-8 кг зайвої ваги. У рубриці Дієти:апельсинова дієтаМеню…

Французька дієта фото

Французька дієта

Всього за кілька десятиліть минулого століття люди встигли придумати величезну кількість різноманітних дієт. Французька…

Дієти світу: квасолева фото

Дієти світу: квасолева

Квасоля відноситься до дієтичних продуктів харчування. Великий вміст поживних речовин при низькій калорійності робить…

» » » Яєчна дієта або коко-млеко проти зайвого жиру