Як вибрати ефективну дієту і зберегти здоров'я

Як вибрати ефективну дієту і зберегти здоров`я
Неправильно підібраною дієтою можна сильно підірвати здоров`я. І якщо через обмеження в харчуванні у вас січеться або випадає волосся, шаруються і ламаються нігті, то це ще не найстрашніше. Дієтою можна порушити обмін речовин, заробити гастрит або виразку і інші захворювання.
щоб після дієти не було неприємних наслідків, її потрібно правильно вибрати. Відразу відмовтеся від всіх швидких варіантів - у них занадто багато мінусів. Вони приносять лише тимчасовий результат. Після закінчення дієти організм заляканий голодуванням, він починає відкладати про запас майже всі калорії, що надійшли в організм. Ще на них дуже важко сидіти, це практично голодування. Ну і якщо слідувати строгій дієті досить довго, то почнуть з`являтися проблеми зі здоров`ям.

Вибирайте дієту, при якій можна їсти різноманітні продукти. У щоденний раціон обов`язково має входити нежирне м`ясо, фрукти, овочі, молочні продукти. Якщо ви будете вживати тільки один або два продукти, це позначиться на вашому здоров`ї.

Підберіть варіант, при якому можна вживати необмежену кількість мінеральної води або зеленого чаю. Намагайтеся пити якомога більше рідини, це допоможе нормалізувати обмін речовин.

Якщо під час дієти ви втрачаєте більше трьох кілограм в тиждень, організм сприймає це як стрес. В результаті можуть початися різні проблеми. Тому ефективна і безпечна дієта повинна допомогти вам позбавитися від 1-3 кг за тиждень. Тоді ви зможете уникнути неприємних наслідків.


Обов`язково вибирайте дієту, яка складається з ваших улюблених продуктів. Або хоча б з тих, які не викликають у вас неприязнь. Дуже важливо під час обмежень в харчуванні зберігати гарний настрій. Депресії і негативу бути не повинно.

Краще підбирати дієту, яка буде створена спеціально для вас, з урахуванням вашого способу життя, кількості споживаних калорій за день, переваг і побажань. Також можна скоординувати живлення з урахуванням вашої групи крові.

Найкраще зупинитися на варіанті, при якому можна харчуватися часто і невеликими порціями. Тоді ви не будете відчувати сильного голоду. Чи не намагайтеся розібратися в різноманітті дієт методом проб і помилок. Невірне рішення може коштувати вам краси або здоров`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Білкова дієта фото

Білкова дієта

Білкова дієта (можуть зустрічатися назви - дієта Аткінса, кремлівська дієта) - одна з найпоширеніших дієт, при якій…

Сливова дієта фото

Сливова дієта

Сливова дієта відноситься до однієї з найсмачніших ікраткосрочних систем схуднення. Її тривалість всього два дні. Кожен…

Винна дієта фото

Винна дієта

За допомогою цієї дієти ви зможете сбросіть5 кілограммвсего за 5 днів. Крім цього вам зовсім не потрібно обмежувати…

Дієти, небезпечні для здоров'я фото

Дієти, небезпечні для здоров'я

Дівчата йдуть на ризиковані кроки в боротьбі із зайвими кілограмами. Непотрібна і неправильна дієта може завдати шкоди,…

Дієти: шкода чи користь фото

Дієти: шкода чи користь

Зайва вага - не тільки неестетично видовище, а й фактор, що має величезний вплив на організм людини. Серцево-судинна…

Як знайти здорову дієту фото

Як знайти здорову дієту

Більшість проблем із зайвою вагою пов`язано з надмірностями в харчуванні, проте багато людей припускаються серйозної…

Як вибрати ефективну дієту фото

Як вибрати ефективну дієту

У світі існують тисячі різних дієт. Комусь підходить одна, комусь інша. Звичайно, якщо ви сідаєте на дієту, ви хочете…

» » Як вибрати ефективну дієту і зберегти здоров'я