Поживний раціон для волосся

Поживний раціон для волосся
Для того, щоб добитися здоров`я волосся, потрібні комплексні заходи. Крім правильного догляду за волоссям, потрібно організувати якісне харчування і дотримуватися здорового способу життя, без яких краса шевелюри неможлива.

Тьмяність волосся може свідчити про нестачу в організмі таких речовин, як йод, кремній, цинк і сірка. Без достатньої кількості цих мінералів жодні маски для живлення волосся не допоможуть.

Джерелами йоду є риба, тому для бажаючих відновити здоров`я волосся необхідно, щоб страви з морський риби були присутні на столі не рідше двох разів на тиждень. Сірка міститься в редисці, бобових культурах, цибулі, капусті, пісних сортах м`яса і риби, яйцях. Цинк присутній в молоці, яйцях, горіхах, бобах, насінні гарбуза, ламінарії. Кремній можна знайти в зелені кропиви і кульбаби, яблуках, винограді, мигдалі, буряках, насінні соняшнику, цибулі. Всього лише жменю зерен соняшнику, насіння гарбуза і горіхів здатні забезпечити денну норму практично всіх цих необхідних для здоров`я речовин.

щоб організувати живлення для росту волосся, потрібно вживати більшу кількість протеїнів, що містяться не тільки в їжі тваринного походження, а й рослинного. Це яйця, м`ясо, риба, молочні продукти, соя, боби.

Запорука успіху - це належне кількість рідини. Вона допомагає нормалізації обміну речовин і робить локони живими і блискучими. У добу потрібно вживати не менше двох літрів звичайної чистої води.


Краса волосся неможлива без належної кількості вітамінів. В першу чергу це вітамін А, тому морквина корисна не тільки для зору. У страви з моркви необхідно додавати краплю масла, сметани або вершків, так як вітамін А засвоюється в даному поєднанні набагато повніше. Ще одне джерело вітаміну - яєчний жовток. Збільшити кількість цього вітаміну в організмі можна за допомогою прийому капсул риб`ячого жиру.

наступний вітамін краси присутній в цитрусових плодах, червоної смородини, шипшині і більшості овочів і фруктів. Це вітамін С, який сприяє поліпшенню обміну речовин. Якщо організувати повноцінне харчування для волосся занадто важко, то слід приймати спеціальні вітаміни.

Дієта для здоров`я волосся вимагає дотримуватися певні обмеження. Волосся не люблять надлишку кофеїну і алкоголю, які сприяють виведенню вітаміну С.

При поєднанні правильного харчування з регулярним доглядом помітного результату можна досягти вже через пару місяців. Волосся стануть більш гладкими, а зростання їх прискориться.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Міцні і гарне волосся фото

Міцні і гарне волосся

Якщо ви помітили, що ваше волосся потьмяніли, ламаються, січеться або випадають - це значить, що їм не вистачає…

Рецепти краси волосся фото

Рецепти краси волосся

Красиві, а головне здорове волосся це мрія багатьох, але лише небагато можуть похвалитися здоровою шевелюрою. Але як же…

» » Поживний раціон для волосся