Вітаміни для краси і здоров'я нігтів

Вітаміни для краси і здоров`я нігтів
Красиві руки і доглянуті здорові нігті важливі для будь-якої жінки не менше, ніж блискуче волосся і пружна шкіра. Звичайно ж, для підтримки їх бездоганного вигляду, необхідно пам`ятати про щоденному харчуванні і догляді. Які ж вітаміни потрібні нігтям?
Не варто забувати, що велика частина вітамінів надходить в організм разом з продуктами харчування. Звичайно ж, аптечні вітаміни також не варто ігнорувати, але речовини, що містяться в натуральних продуктах, засвоюються організмом набагато краще. Популярні на сьогоднішній день біодобавки теж не будуть зайвими, проте потрібно бути впевненим у їхній якості. Нігті дуже швидко реагують на недолік корисних речовин в організмі, починають розшаровуватися і ламатися - це потрібно взяти на замітку любителям дієт і роздільного харчування.

Якщо нігті раптово стали ламкими і сухими, а краю їх уплотнились - необхідно терміново заповнити нестачу магнію і йоду, а також вітамінів А і Е. Ці вітаміни відносяться до жиророзчинних, тому ні в якому разі не варто забувати про споживання жирів, наприклад, вершкового масла. Також при даних симптомах можна включити в раціон курячу печінку, морську рибу, сир, свіжі фрукти і овочі. Аптечний вітамін А не слід приймати без рекомендації лікаря. Вітамін Е найкраще засвоюється в тандемі з А, і міститься в злаках, горіхах, молоці, квасолі, зеленому салаті і яєчному жовтку.

на зростання нігтів великий вплив робить вітамін D, в великих кількостях він міститься в сирі і рибі, а також - виробляється в організмі під променями сонця. Звичайно ж, важливу роль в красі і здоров`я нігтів відіграє кальцій, його недолік можна заповнити, споживаючи м`ясо, кисломолочні продукти, морепродукти, горіхи, яйця. Йода багато в морській капусті, морській рибі, а також - в шпинаті, ананасах і шампиньонах.


На еластичність нігтів великий вплив робить кремній, що міститься в більшості рослин. Якщо нігті раптом почали розшаровуватися, варто звернути увагу на брак вітаміну С і цинку в організмі. Вітамін С в надлишку міститься в цитрусових, а цинк - в зернових культурах. Тьмяність нігтів говорить про нестачу вітаміну В5 - їм багаті висівки, капуста брокколі, куряче м`ясо і яйця. А запобігти крихкість нігтів можна, включивши в щоденне меню блюда, що містять желатин.

Варто зауважити, що одні й ті ж продукти багаті необхідними вітамінами, тому скорегувати свій раціон і підтримувати красу і здоров`я нігтів буде зовсім не складно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Міцні і гарне волосся фото

Міцні і гарне волосся

Якщо ви помітили, що ваше волосся потьмяніли, ламаються, січеться або випадають - це значить, що їм не вистачає…

Вітаміни для нігтів фото

Вітаміни для нігтів

Витончені жіночі руки - це якраз те, на що звертає увагу чоловік, після того, як вивчить форму ваших ... очей. І тут,…

Вітаміни для росту нігтів фото

Вітаміни для росту нігтів

Причинами повільного зростання, ламкості, розшарування, нерівностей і жовтого кольору нігтів можуть бути: агресивне…

Як відростити красиві нігті фото

Як відростити красиві нігті

Жінки завжди намагаються виглядати молодо і красиво, саме тому доглядають за своїм тілом. Приділяти увагу потрібно не…

Вітаміни для краси нігтів фото

Вітаміни для краси нігтів

Гладкі, міцні, здорові нігті підкреслять вашу привабливість, доглянутість, бездоганність і вкажуть на благополуччя…

» » Вітаміни для краси і здоров'я нігтів