Хурма: склад і користь для здоров'я

Хурма: склад і користь для здоров`я
У перекладі з латинської хурма означає - "їжа богів". За своїм дієтичним і корисним властивостям вона поступається тільки цитрусовим. Вважається, що хурма родом з Китаю. Однак чимало країн культивують її, щоб отримувати плоди, які мають величезну поживну цінність і навіть використовуються в косметології.

У світі налічується близько п`ятисот різновидів хурми. Це вічнозелена рослина має підвищену поживну цінність, завдяки що входять до її складу глюкози і сахарози. Терпкий смак обумовлюється наявністю кмину в складі, який однак пропадає після того, як фрукт повністю дозрів. Хурма містить в собі такі вітаміни, як А і С, магній, залізо і кальцій. Не можна не звернути увагу на зміст в цьому фрукті великої кількості білків, органічних кислот і дубильних речовин.

Хурма відрізняється від безлічі інших фруктів в першу чергу своїми дієтичними властивостями. Що входить до її складу пептін допомагає нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту і впоратися з харчовими розладами.

Хурма нерідко використовується для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань. При виникненні подібних проблем рекомендується з`їдати 2-3 плоди в день. Вживання цих плодів допомагає поліпшити роботу нервової системи організму.

Зміст вітамінів С і Р дозволяють зміцнити стінки кровоносних судин і зменшити їх проникність. ці ж вітаміни дозволяють впоратися з варикозним розширенням вен і та кровоточивістю ясен.


Підвищений вміст заліза допомагає впоратися з анемією. Вітамін А захищає від появи онкологічних захворювань. Хурма здатна вбивати хвороботворні бактерії, наприклад, кишкову паличку і золотистий стафілокок.

Вживання хурми має сечогінний ефект, тому рекомендується при захворюваннях нирок і освіті ниркових каменів.

До вживання цього корисного фрукта варто з обережністю поставитися людям, що страждають від цукрового діабету і зайвої ваги. це пояснюється підвищеним вмістом різних цукрів у хурмі.

Хурма може використовуватися і в косметичних цілях. Можна накладати на обличчя її м`якоть в якості поживного маски при наявності зайвого жирного блиску і наявності розширених забруднених пір. Також хурма покращує колір і надає шкірі свіжість.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Джем з хурми на пару фото

Джем з хурми на пару

Хурма має не тільки приємний смак, але і містить величезну кількість корисних речовинамиінгредієнти:стиглої хурми - 8…

Варення з хурми фото

Варення з хурми

Приготувати хурму, помити, обсушити. Почистити і порізати дрібними шматочками. засипати зінгредієнти:Хурма - 1…

Стейки з телячого серця фото

Стейки з телячого серця

1. Ми готуємо теляче серце з свіжими овочами, фруктами і тушкованим перцем. добреінгредієнти:пучок Петрушки - 1…

Корисні властивості хурми фото

Корисні властивості хурми

Корисні властивості хурми оцінені по достоїнству - давайте дізнаємося, в чому користь хурми для нашого здоров`я,…

Хурма - солодка дієта фото

Хурма - солодка дієта

Високі груди, пружні сідниці, тонка талія, підтягнута фігура - яка жінка не мріє знайти стрункі форми. Ми готові робити…

» » Хурма: склад і користь для здоров'я