Правильне дихання омолоджує

Правильне дихання омолоджує
Дихання є безумовним рефлексом. Найчастіше, ми навіть не замислюємося, як саме дихаємо. Однак сама техніка дихання може значно поліпшити стан здоров`я. Наприклад, за допомогою глибокого дихання можна поліпшити метаболізм або очистити організм від шлаків. Однак правильно дихають в основному тільки діти. З віком цей корисний навик втрачається, і дихання стає поверхневим, що укупі з забрудненим повітрям, а також браком кисню може негативно позначитися на фізичному і розумовому стані організму.

Фахівці впевнені, що найбільш корисними є так зване "диафрагмальное" дихання. У ньому бере участь не груди, а живіт і перегородка, яка розділяє черевну і грудну порожнину. Напружуючись, діафраграма надає сприятливий масажний ефект на печінку, кишечник і інші органи. Подібний тип дихання переважає у чоловіків, жінки ж звикли дихати грудьми.

Ще одна незаперечна істина - дихати необхідно тільки носом. Проходячи через ніс, повітря очищається від пилу і інших дрібних частинок, а також нагрівається. Крім цього, повітря подразнює слизову капілярів, що викликає поліпшення кровотоку в мозку.

На думку індійських мудреців, вдих повинен бути різким і швидким, а ось видихати повітря потрібно, навпаки, повільно. В середньому, вдих повинен бути коротше видиху в 3 або 4 рази.

Правильне дихання не повинне бути частим. деякі йоги здатні робити все 3-6 подихів у хвилину, в той час як частота дихання у дорослої людини складає не менше 12. Також слід пам`ятати про те, що при вдиханні і видихання повітря не повинно проводитися шуму.


Правильне дихання здатне омолодити організм, позбавивши його від шлаків. Для того, щоб отримати максимальний ефект, кожен день необхідно виконувати спеціальну дихальну гімнастику.

Відразу після пробудження випрямтеся і лягайте на спину. Піднімаючи руки вгору, глибоко вдихніть. Живіт при цьому повинен наповнитися повітрям. Далі затримайте дихання не більше ніж на 5 секунд. Після цього сядьте і на видиху торкніться руками стоп. Пам`ятайте, що видих повинен бути повільним, постарайтеся видихати протягом не менше 10 секунд. Разом з видихом підтягніть живіт якомога ближче до хребта.

Повторити подібне вправу необхідно не більше 10 разів. Після цього, бажано лягти і зробити вправу на м`язи ніг: "покрутити велосипед" або просто 10-20 разів підняти і опустити ноги.

Потім слід відкрити вікно і, стоячи перед ним, повторити ще 5 разів вправа на глибоке дихання.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дихаємо і ... Худнемо! фото

Дихаємо і ... Худнемо!

Поки одні сидять на виснажливих дієтах і півдня проводять в спортзалах, інші худнуть за допомогою китайської дихальної…

Дихальна гімнастика фото

Дихальна гімнастика

Правильне дихання - одна з умов збереження здоров`я. Багато хворобливі стани людей пов`язані з нестачею кисню в…

Як тренувати дихання фото

Як тренувати дихання

Лікувальна дихальна гімнастика дозволяє не тільки зміцнити легені, але і впоратися з деякими захворюваннями, усунути…

Пранаяма: подих здоров'я фото

Пранаяма: подих здоров'я

Дихання - це життя, йоги вважають, що для кожної людини відведено певну кількість вдихів. У стані стресу дихання стає…

» » Правильне дихання омолоджує