Правильний сніданок - запорука здоров'я і контролю ваги

Правильний сніданок - запорука здоров`я і контролю ваги
У боротьбі за здоров`я і стрункість одним із запорук успіху є правильний сніданок. Б цьому люди знали ще в далекому минулому, не випадково народилася відоме прислів`я: «Сніданок з`їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогові». На цьому принципі побудована і сучасна дієтологія - корисний сніданок повинен бути калорійним.

Дослідники встановили, що ті жінки, які не снідають, важать більше тих, які не гребують ранковим прийомом їжі і з`їдають за сніданком близько половини добової норми калорій. Як не дивно, сніданок не тільки заряджає енергією на весь день, а й допомагає схуднути.

Правильний сніданок повинен становити не менше 30-40% від всього денного раціону. Крім того, ранковий прийом їжі повинен бути раннім. Дієтологи вважають, що чим раніше організм отримає їжу. Тим швидше запуститься процес обміну речовин. У підсумку це призведе до швидкому спалюванню жирів і схудненню. Якщо ж в організм не надійде ранкова їжа, він буде інстинктивно накопичувати жирову тканина, підстраховуючись від подальшого голоду.

Отже, ми переконалися, що снідати треба, і снідати істотно. Але чим саме? Ось кілька варіантів корисного сніданку, який допоможе підтримати здоров`я і вага в нормі.

мюслі
У магазинах продаються готові суміші, але можна приготувати мюслі самостійно. Можна взяти звичайну вівсянку, додати побільше фруктів за смаком, горіхів, меду, потім залити теплим молоком, соком або водою. Через 10 хвилин мюслі можна їсти. Якщо такий сніданок вживати регулярно, покращиться стан шкіри, волосся і нігтів.

салат
Він повинен бути досить легким і вітамінним. Наприклад, можна порізати огірки і помідори, додати зелень, змастити сметаною, посипати тертим сиром. Інший варіант - подрібнені щавель і редис, порізане варене яйце і сметана.

фрукти
Підійдуть будь-які фрукти - свіжі або консервовані. Можна змішати абрикоси, полуницю, ківі, банани, яблука, груші, сливи - за смаком, додати трохи апельсинового або лимонного соку, трішки збитих вершків.


Сир
Це поживний і корисний сніданок, адже міститься в сирі кальцій потрібен для зубів і кісток, нервової системи. Сир можна смешатьс медом, сметаною, фруктами. Або - з зеленню і часником, овочами.

йогурт
Кисломолочних продктов на сніданок треба з`їдати побільше - повну тарілку. Вони багаті білками і кальцієм. У йогурт можна додати шматочки улюблених фруктів, злаки. Можна також приготувати свій йогурт з кефіру.

каша
Каші можуть бути різними - манна, вівсяна, рисова, гречана. У каші можна додавати фрукти. Ізюм. Каші - це джерело енергії. Також вони виводять з організму шлаки і токсини.

бутерброди
Якщо їсти на сніданок хліб, то швидко настане відчуття ситості, адже в хлібі багато вуглеводів. Бутерброд можна зробити не просто з хліба і сиру, а на хліб покласти зелень, шинку, овочі і яйця.

омлет
У нього крім яєць і молока треба покласти зелень, помідори, тертий сир. Вийде смачний і корисний сніданок.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сніданки на швидку руку фото

Сніданки на швидку руку

Далеко не у кожного з нас і не завжди є можливість знайти час, щоб постояти біля плити і приготувати насичений і…

Малинова дієта (на 3 дні) фото

Малинова дієта (на 3 дні)

Ця дієта не тільки дуже смачна, а й корисна. До того ж вона має омолоджуючий ефект і очищає організм.ПЕРШИЙ…

Літня дієта фото

Літня дієта

Літо - саме час для того, щоб взяти себе в руки і зайнятися своїм зовнішнім виглядом. У спекотну погоду не так вже й…

Довгострокова дієта фото

Довгострокова дієта

Розрахована на місяць. Якщо очікувані результати досягнуті, то можна зупинитися, але не використовувати це як лазівку,…

Фітнес-дієта ii фото

Фітнес-дієта ii

Фітнес-дієта передбачає 5-ти разове харчування. При калорійності близько 1500-1600 калорій в день подібна дієта…

Сніданок допоможе схуднути фото

Сніданок допоможе схуднути

Існує стереотип, що схуднути можна, тільки лише обмеживши себе в їжі по максимуму. Однак вчені давно довели, що…

Ваш ідеальний сніданок фото

Ваш ідеальний сніданок

Сніданок є невід`ємною частиною здорового способу життя. Але в метушні днів багато хто чомусь про це просто забувають.…

» » Правильний сніданок - запорука здоров'я і контролю ваги