Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесно

інгредієнти:

  • Яловичина - 1 Кілограм (або готовий яловичий фарш)
  • Цибулина - 1 Штука
  • Часник - 2 Зубчики
  • Яйце - 1 Штука
  • Хліб - 2 скибочки
  • Вершки - 80 мілілітрів
  • Сир - 130 Грам
  • Хлібні крихти (для панірування) - - За смаком
  • Рослинна олія (для смаження) - 100 мілілітрів
  • Сіль, перець - - За смаком

інструкції

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, часник і замочений у вершках хліб. Одержаний фарш солимо, перчимо і добре перемішуємо. Чим якісніше замішаний - тим ніжніше будуть котлетки. Сир натираємо на крупній тертці і додаємо до фаршу. Гарненько перемішуємо. Формуємо котлетки (можна руками, але я використовую для цього формочку для печива - так котлети виходять більш рівними і красивими). Обвалюють кожну котлету в сухарях. У сковороді розігріваємо олію, кладемо туди котлети. Обсмажуємо котлети з обох сторін до золотистої скоринки. Покрилися скоринкою, але ще не доведені до готовності котлети кладемо в форму для запікання і ставимо в духовку, розігріту до 180 градусів, на 10 хвилин. Готові котлети дістаємо з духовки і подаємо з улюбленим гарніром. Смачного!


Кількість порцій: 6-8

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Рецепт котлет фото

Рецепт котлет

1. Нарізаємо булку або батон на невеликі шматочки, замочуємо в молоці на 10 хвилин. потім зінгредієнти: свинина - 0,5…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Котлети з крабових паличок фото

Котлети з крабових паличок

Крабові палички нарізаємо на маленькі кубики. До подрібненим крабовим паличок добавінгредієнти:Крабові палички - 400…

Котлети курячі з сиром фото

Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фінгредієнти:Фарш курячий - 1…

Котлети з тріски фото

Котлети з тріски

Кладемо в чашу блендера наше філе тріски. Подрібнюємо до однорідності, але без фанатизму. Проінгредієнти:Філе тріски -…

Пожарський котлети фото

Пожарський котлети

У невеликій мисці замочіть хліб в теплому молоці і відкладіть на час в сторону. наріжтеінгредієнти:куряча грудка - 450…

Котлети пожарські фото

Котлети пожарські

1. У молоці розмочуємо білий хліб, потім його злегка віджимаємо. У миску з фаршем кладемо раінгредієнти:Фарш курячий -…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети "гнізда" фото

Котлети "гнізда"

Спершу необхідно приготувати фарш. Для цього змішуємо фарш, перекручену через м`ясоінгредієнти:Фарш свинячо-яловичий -…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Котлети з судака фото

Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рінгредієнти:Судак - 1…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Смажені котлети з кальмарів фото

Смажені котлети з кальмарів

1. Видаляємо з кальмарів хорду, обшпарюємо і очищаємо від плівки. На дрібну решітку через маінгредієнти:Кальмари - 500…

Котлети, фаршировані грибами фото

Котлети, фаршировані грибами

Підготувати інгредієнти. У сковороді на рослинному маслі обсмажуємо до м`якості крейдаінгредієнти:Фарш яловичий - 700…

» » » » Яловичі котлети з сиром