Рецепт котлет

1. Нарізаємо булку або батон на невеликі шматочки, замочуємо в молоці на 10 хвилин. потім з

інгредієнти:

  • свинина - 0,5 Кілограма
  • яловичина - 0,5 Кілограма
  • цибулина - 2 Штуки
  • батон - 250 Грам (можна замінити булкою)
  • молоко - 1/2 Склянки
  • яйця - 2 Штуки
  • перець - 1 Штука (за смаком)
  • сіль - 1 Штука (за смаком)
  • рослинне масло - 1 Штука

інструкції

1. Нарізаємо булку або батон на невеликі шматочки, замочуємо в молоці на 10 хвилин. Потім зливаємо молоко. 2. М`ясо свинину і яловичину нарізаємо невеликими шматочками і пропускаємо через м`ясорубку. 3. Пропускаємо через м`ясорубку цибулю ріпчасту і размягченную булку. Додаємо до м`яса. 4. У готовий фарш потрібно додати яйця, перець, сіль. Фарш ретельно змішати. 5. Для того, щоб фарш вийшов ідеальним, його потрібно ретельно відбити. Для цього фарш краще розділити на кілька частин і кожну частину брати в долоньку і кидати об стіл близько 10 разів. 6. З отриманого м`ясного фаршу зліпити невеликі котлети і обсмажувати на рослинній олії з обох боків до золотистої скоринки. 7. Після того, як всі котлетки підсмажилися, викласти з в сковорідку, налити трохи води, накрити кришкою і тушкувати приблизно 10 хвилин.

Кількість порцій: 2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Баварські котлети фото

Баварські котлети

Відварюємо картопля в мундирі. Чистимо і нарізаємо. Подрібнюємо цибулину і огірочок, смішиінгредієнти:яловичина - 600…

Шніцель з фаршу фото

Шніцель з фаршу

М`ясо вимити, обсушити, нарізати шматочками. Цибулю почистити, крупно порізати. М`ясо і цибулю зінгредієнти:Свинина -…

Котлети з сирною начинкою фото

Котлети з сирною начинкою

1. Шматочки хліба замочити в молоці хвилин на 15-20. Віджати, розмішати в кашку і змішати з двомаінгредієнти:Фарш - 500…

Котлети по-донбаськи фото

Котлети по-донбаськи

Приготування: Сухарі. Свіжий батон білого хліба розділити на 8 частин і підсмажити в духінгредієнти:Сухарі - 300 Грам…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Рулет з фаршу фото

Рулет з фаршу

Білий хліб залити половиною склянки молока. Дати йому полежати в молоці, потім добре раінгредієнти:Яловичий фарш - 500…

Яловичі котлети з сиром фото

Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесноінгредієнти:Яловичина - 1…

Курячі котлети рецепт фото

Курячі котлети рецепт

Фарш для котлет: Промиваємо і нарізаємо куряче філе на невеликі шматочки. вимочуємо батінгредієнти:куряче філе - 1…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Котлети з судака фото

Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рінгредієнти:Судак - 1…

Тефтелі зі спагеті фото

Тефтелі зі спагеті

1. Для соусу. Цибулю почистити. Цибулю дрібно порізати, часник порубати і обсмажити на маслі нескінгредієнти:Спагеті -…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Котлети в листковому тісті фото

Котлети в листковому тісті

1. З курячих грудок зняти шкірку, розмочити булку в молоці. Пропустити через м`ясорубку мінгредієнти:Готове листкове…

Швидкі котлети з овочами фото

Швидкі котлети з овочами

1. Для приготування швидких котлет додаємо сирі яйця в уже готовий фарш, (передуватиметеінгредієнти:Пекінська капуста -…