Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному р

інгредієнти:

  • Судак - 1 Кілограм
  • Цибуля ріпчаста - 1 Штука
  • Яйце - 1 Штука
  • Сало свиняче - 50 Грам
  • Булка біла - 1 Штука
  • Перець мелений чорний - - За смаком
  • Сіль за смаком

інструкції

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рецепті повинен бути тільки судак. Рибу потрошимо, звільняємо від хребта і кісточок. Використовуємо тільки філейну частину. Хоча, зовсім тоненькі кісточки можна залишати - все одно потім перемелемо. Філе ще раз промиваємо. Сало очищаємо від шкірки. Сало і філе риби пропускаємо через м`ясорубку. Одержаний фарш солимо, перчимо, додаємо в нього розмочену у воді булку і одне яйце. Все добре перемішуємо - це і є наш фарш для котлет. З отримав фаршу формуємо невеликого розміру котлетки. Обсмажуємо котлети з двох сторін на рослинній олії до утворення рум`яної скоринки. Подаємо з улюбленим гарніром. Готово!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як готувати котлети з судака? фото

Як готувати котлети з судака?

Котлети з судака - це досить смачне, соковите блюдо. Таку страву підійде як для сніданку, так і для обіду і святкового…

Котлети з домашнього фаршу фото

Котлети з домашнього фаршу

Як ви і самі бачите, за кількістю складових майже всі класичні рецепти котлетінгредієнти:Фарш - 500 ГрамЦибуля - 1…

Рецепт котлет фото

Рецепт котлет

1. Нарізаємо булку або батон на невеликі шматочки, замочуємо в молоці на 10 хвилин. потім зінгредієнти: свинина - 0,5…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Котлети з крабових паличок фото

Котлети з крабових паличок

Крабові палички нарізаємо на маленькі кубики. До подрібненим крабовим паличок добавінгредієнти:Крабові палички - 400…

Котлети курячі з сиром фото

Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фінгредієнти:Фарш курячий - 1…

Яловичі котлети з сиром фото

Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесноінгредієнти:Яловичина - 1…

Котлети з тріски фото

Котлети з тріски

Кладемо в чашу блендера наше філе тріски. Подрібнюємо до однорідності, але без фанатизму. Проінгредієнти:Філе тріски -…

Курячі котлети рецепт фото

Курячі котлети рецепт

Фарш для котлет: Промиваємо і нарізаємо куряче філе на невеликі шматочки. вимочуємо батінгредієнти:куряче філе - 1…

Котлети з цвітної капусти фото

Котлети з цвітної капусти

Розбираємо нашу кольорову капусту на суцвіття, гарненько їх промиваємо, а потім відварюємоінгредієнти:Цвітна капуста…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Судак в клярі фото

Судак в клярі

Перше, що потрібно зробити - очистити рибу і підготувати філейні шматочки. чиститься судуінгредієнти:Судак - 1…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Смажені котлети з кальмарів фото

Смажені котлети з кальмарів

1. Видаляємо з кальмарів хорду, обшпарюємо і очищаємо від плівки. На дрібну решітку через маінгредієнти:Кальмари - 500…

Судак в сирному суфле фото

Судак в сирному суфле

1. порційні шматочки нарізаємо філе судака (шкірку з риби попередньо знімаємо). куінгредієнти:Філе судака - 500…