Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не ф

інгредієнти:

  • Фарш курячий - 1 Кілограм
  • Цибуля ріпчаста - 1 Штука
  • Яйце куряче - 1 Штука
  • Сіль - 1/2 Чайних ложки
  • Перець чорний мелений - 1/2 Чайних ложки
  • Петрушка - 20 Грам
  • Пармезан - 40 Грам
  • Рослинна олія - 50 мілілітрів

інструкції

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фарш, а куряче м`ясо - перекрутити через м`ясорубку або кухонний комбайн. Потім додайте до фаршу одне яйце. Перемішуємо яйце, додаємо до фаршу тертий пармезан. Знову перемішуємо. Додаємо сіль і перець. Руками формуємо з фаршу котлетки. На одну котлетку - близько столової ложки фаршу. У сковороді розігріваємо трохи рослинного масла, обсмажуємо котлети з одного боку до утворення скоринки. Перевертаємо і обсмажуємо до скоринки з іншого боку. Ось і все - курячі котлети з сиром готові!


Кількість порцій: 6-7

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

М'ясні зрази з грибами фото

М'ясні зрази з грибами

Кладемо фарш у велику миску. Додаємо у фарш сіль, перець і хмелі-сунелі. злегка перемешінгредієнти:М`ясний фарш - 500…

Курячі крокети фото

Курячі крокети

1. За допомогою блендера зробимо однорідний фарш з курячого філе. Потім у фарш додаємоінгредієнти:Помідори черрі - 100…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Котлети з крабових паличок фото

Котлети з крабових паличок

Крабові палички нарізаємо на маленькі кубики. До подрібненим крабовим паличок добавінгредієнти:Крабові палички - 400…

Тефтелі у вершковому соусі фото

Тефтелі у вершковому соусі

Скибочки білого хліба замочуємо в молоці. Гарненько перемішуємо, щоб хліб розм`як. Вінгредієнти:Курячий фарш - 500…

Яловичі котлети з сиром фото

Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесноінгредієнти:Яловичина - 1…

Котлети з тріски фото

Котлети з тріски

Кладемо в чашу блендера наше філе тріски. Подрібнюємо до однорідності, але без фанатизму. Проінгредієнти:Філе тріски -…

Курячі котлети рецепт фото

Курячі котлети рецепт

Фарш для котлет: Промиваємо і нарізаємо куряче філе на невеликі шматочки. вимочуємо батінгредієнти:куряче філе - 1…

Котлети пожарські фото

Котлети пожарські

1. У молоці розмочуємо білий хліб, потім його злегка віджимаємо. У миску з фаршем кладемо раінгредієнти:Фарш курячий -…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети "гнізда" фото

Котлети "гнізда"

Спершу необхідно приготувати фарш. Для цього змішуємо фарш, перекручену через м`ясоінгредієнти:Фарш свинячо-яловичий -…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Котлети з судака фото

Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рінгредієнти:Судак - 1…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Курячі оладки з кукурудзою фото

Курячі оладки з кукурудзою

За допомогою блендера або м`ясорубки перетворюємо куряче філе в курячий фарш. Додаємо в фінгредієнти:Куряче філе - 400…

Котлети, фаршировані грибами фото

Котлети, фаршировані грибами

Підготувати інгредієнти. У сковороді на рослинному маслі обсмажуємо до м`якості крейдаінгредієнти:Фарш яловичий - 700…