Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двома

інгредієнти:

  • Фарш або філе щуки - 2 Кілограма
  • Ріпчасту цибулю - 3 Штуки
  • Копченості (грудинка, ковбаса) - 150 Грам
  • Білий хліб - 100 Грам
  • Вершки 10% жирності - 100 Грам
  • Кріп - - За смаком
  • Панірувальні сухарі - 50 Грам
  • Рослинна олія - 50 мілілітрів
  • Сіль, перець - - За смаком

інструкції

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з м`якої частини був зроблений фарш. Отже, робимо перевіреним дідівським методом наш фарш - перекручуємо філейні шматочки риби через м`ясорубку. А це - копченості. Їх теж перекручуємо через м`ясорубку (можна навіть двічі) і додаємо до фаршу. Додаємо до фаршу дрібно нарізаний і спасеровану в рослинній олії цибулю. Нарешті, додаємо до фаршу замочений у вершках білий хліб. Перемішуємо все, якщо фарш виходить неоднорідним - перекрутити ще раз. Наостанок додаємо в фарш дрібно нарізану кріп, сіль і перець. З отримав фаршу формуємо невеличкі котлетки. Бажано - діаметром близько 6-7 см, тобто дійсно невеликі. Кожну котлетку гарненько обвалюють у панірувальних сухарях. І обсмажуємо в рослинному маслі до готовності - це близько 5 хвилин з кожного боку. Готово!


Кількість порцій: 10-12

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

М'ясні зрази з грибами фото

М'ясні зрази з грибами

Кладемо фарш у велику миску. Додаємо у фарш сіль, перець і хмелі-сунелі. злегка перемешінгредієнти:М`ясний фарш - 500…

Фарш для мантів фото

Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу нуінгредієнти:Яловичина - 200…

Котлети курячі з сиром фото

Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фінгредієнти:Фарш курячий - 1…

Яловичі котлети з сиром фото

Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесноінгредієнти:Яловичина - 1…

Курячі котлети рецепт фото

Курячі котлети рецепт

Фарш для котлет: Промиваємо і нарізаємо куряче філе на невеликі шматочки. вимочуємо батінгредієнти:куряче філе - 1…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Котлети з судака фото

Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рінгредієнти:Судак - 1…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Холодець з щуки фото

Холодець з щуки

Щуку чистимо, миємо й готуємося знімати з неї шкурку. Відрізаємо голову і панчішки знімаємо доінгредієнти:Щука - 2-3…

Свинячі зрази фото

Свинячі зрази

З м`ясної м`якоті, цибулі і замочений в молоці білого хліба перекручуємо фарш. У отриінгредієнти:Сухарі панірувальні -…

Курячі оладки з кукурудзою фото

Курячі оладки з кукурудзою

За допомогою блендера або м`ясорубки перетворюємо куряче філе в курячий фарш. Додаємо в фінгредієнти:Куряче філе - 400…

Котлети, фаршировані грибами фото

Котлети, фаршировані грибами

Підготувати інгредієнти. У сковороді на рослинному маслі обсмажуємо до м`якості крейдаінгредієнти:Фарш яловичий - 700…