Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу ну

інгредієнти:

  • Яловичина - 200 Грам
  • Свинина - 200 Грам
  • Лук - 200 Грам
  • Сало - 100 Грам

інструкції

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. Відразу слід зауважити, що в традиційному блюді начинку фаршем не називають, адже м`ясо, як і всі інгредієнти, обов`язково потрібно нарізати ножем на дрібні шматочки. Але звичайно ж, в сучасних умовах швидкого темпу життя, іноді немає на це часу. Це не страшно, адже якщо знати, як зробити фарш для мантів правильно, то можна змінювати рецепт на власний розсуд. Рецепт же фаршу для мантів дуже простий: 1. Нарізаємо дрібненько м`ясо двох сортів і цибулю. (Або просто відправляємо його в м`ясорубку). 2. Цибулю і сало ріжемо маленькими кубиками, домішуємо в фарш. 3. Тепер додаємо сіль, перець і приправи за смаком. Ще раз перемішуємо, - і отримуємо соковиту начинку для наших мантів! Такий простий рецепт фаршу для мантів забезпечить вашій страві неймовірну соковитість і ароматність! Повірте, ви не зможете обмежитися однією порцією, тому готуйте відразу фарш для мантів з запасом, моя вам порада :)


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

М'ясні зрази з грибами фото

М'ясні зрази з грибами

Кладемо фарш у велику миску. Додаємо у фарш сіль, перець і хмелі-сунелі. злегка перемешінгредієнти:М`ясний фарш - 500…

Фарш на манти фото

Фарш на манти

По суті, в приготуванні фаршу для мантів наша головна задача - зробити так, щоб наші мінгредієнти:Свинина - 500…

Котлети з домашнього фаршу фото

Котлети з домашнього фаршу

Як ви і самі бачите, за кількістю складових майже всі класичні рецепти котлетінгредієнти:Фарш - 500 ГрамЦибуля - 1…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

Фарш з квасолею фото

Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий екінгредієнти:Фарш - 500 ГрамКвасоля…

Котлети курячі з сиром фото

Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фінгредієнти:Фарш курячий - 1…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш з томатною пастою фото

Фарш з томатною пастою

Простий рецепт фаршу з томатною пастою: 1. Фарш для цього блюда підійде будь-який - свинячийінгредієнти:Фарш - 450…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Фарш з рисом в духовці фото

Фарш з рисом в духовці

Ви хороша господиня, але домашнім набридли традиційні страви? Все ті ж інгредієнти - рисінгредієнти:Фарш - 500 ГрамРис…