Фарш з рисом в духовці

Ви хороша господиня, але домашнім набридли традиційні страви? Все ті ж інгредієнти - рис

інгредієнти:

  • Фарш - 500 Грам
  • Рис - 1 Стакан
  • Цибуля - 1 Штука
  • Морква - 1 Штука
  • Яйця - 2 Штуки
  • Сметана - 2-3 ст. ложок
  • Сіль - 1 Чайна ложка
  • Спеції - 2-3 пучок
  • Рослинна олія - 50 мілілітрів
  • Вода - 2,5 Стакана

інструкції

Ви хороша господиня, але домашнім набридли традиційні страви? Все ті ж інгредієнти - рис і м`ясний фарш - тільки в новій комбінації, і у вас на столі нову страву. Простий рецепт приготування фаршу з рисом не зажадає від вас багато зусиль. Отже, поїхали: 1. Варимо рис. Закип`ятити воду, посолити і засиплемо промиту крупу. 2. Поки вариться рис, займемося овочами. Чистимо цибулю і моркву. Цибулю дрібно ріжемо, моркву натираємо на крупній тертці. 3. Підсмажимо цибулю з морквою на сковороду з рослинним маслом. 4. Додаємо до овочів на сковорідку фарш і обсмажуємо хвилин 15. 5. Рис зварився, охолоджуємо його. 6. Додаємо до рису обсмажений з цибулею і морквою фарш, солимо. саме час додати і спеції. 7. У теплу масу з рису і фаршу додаємо яйця і сметану. Добре вимішуємо. 8. Краї форми для запікання змащуємо невеликою кількістю рослинної олії, можна присипати меленими сухарями. Викладаємо у форму приготовану масу, розрівнюємо. Верх змазати сметаною. 9. Відправляємо в розігріту до 200 градусів духовку на 30-40 хвилин. Власне, ось і все. Готову страву дістаємо з духовки, злегка охолоджуємо і подаємо до столу з кетчупом або з іншим соусом. Смачного! -) Сподіваюся, рецепт фаршу з рисом в духовці вам стане в нагоді.


Кількість порцій: 5-6

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тушкований фарш фото

Тушкований фарш

Важко уявити собі більш просте гаряче блюдо, ніж тушкований фарш. приготування проінгредієнти:Фарш - 800 Грам (свинячий…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

Фарш з квасолею фото

Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий екінгредієнти:Фарш - 500 ГрамКвасоля…

Морквяні котлети фото

Морквяні котлети

Цибулю чистимо і дрібно нарізаємо, моркву чистимо і натираємо на дрібній тертці. Обсмажуємо до зоінгредієнти:Морква - 4…

Котедж пиріг фото

Котедж пиріг

Перевіряємо, чи всі інгредієнти на місці (хоча якщо чогось немає - не страшно, блюдо терпить нінгредієнти:Картопля -…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Їжачки з фаршу з рисом фото

Їжачки з фаршу з рисом

Рис відварити до напівготовності, моркву натріть на дрібній тертці, помідори бланшувати (інгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Кульки з фаршу фото

Кульки з фаршу

Класичний рецепт кульок з фаршу принесе задоволення вам і вашим дітям легкістьінгредієнти:Фарш - 500 ГрамЦибуля - 1…

Фарш з грибами в духовці фото

Фарш з грибами в духовці

Рецепт приготування фаршу з грибами в духовці дуже простий. Приготування не забере уінгредієнти:Фарш - 600 Грам…