Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й ті

інгредієнти:

  • Фарш - 300 Грам
  • Картопля - 5 Штук
  • Цибуля - 1 Штука
  • Морква - 1 Штука
  • Сметана - 2 Ст. ложки
  • Вода - 1 Стакан
  • Сіль - 1 Чайна ложка
  • Перець чорний мелений - 1-2 пучок
  • Зелень кропу, петрушки - 50 Грам
  • Сир - 100 Грам

інструкції

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тим, що подається в тому ж посуді, в якій готувалося. Мінімум брудного посуду, мінімум метушні під час приготування ... А страва виходить дуже навіть. Цей простий рецепт фаршу в горщиках виручав мене не раз, сподіваюся, що він стане в нагоді і вам. Отже, як приготувати: 1. Чистимо і моєму овочі. 2. Цибулю нарізаємо на свій розсуд, картопля і морква тонкими пластинками або маленькими кубиками. 3. У підготовлені горщики укладаємо картопля, морква. 4. скочується з фаршу невеликі кульки або просто відриваємо невеликі шматочки і відправляємо на морквяний шар. Якщо ви покладете фарш великим шматком, то в процесі приготування він весь збереться в одну велику корж і зіпсує все враження від страви. 5. Накриваємо шар фаршу цибулею. 6. Розводимо у воді сіль, сметану, спеції. За бажанням, можна додати кетчуп або томатну пасту. 7. Заливаємо вміст горщиків. Закриваємо кришкою. 8. Ставимо в нагріту до 200 градусів духовку на 30 хвилин. 9. Минуло 30 хвилин. Натираємо сир на крупній тертці. Знімаємо з горщиків кришки і посипаємо поверхню страви тертим сиром. 10. Ставимо в духовку ще хвилин на 10, щоб утворилася апетитна сирна скоринка. Ось і все - страва готова! Запрошую до столу! :)


Кількість порцій: 2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тушкований фарш фото

Тушкований фарш

Важко уявити собі більш просте гаряче блюдо, ніж тушкований фарш. приготування проінгредієнти:Фарш - 800 Грам (свинячий…

Фарш для мантів фото

Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу нуінгредієнти:Яловичина - 200…

Макарони по-східному фото

Макарони по-східному

1. У посуді (бажано має бути товсте дно), в рослинному маслі, обсмажуємо фарш. Тінгредієнти:Макарони (спагеті) - 500…

Фарш з квасолею фото

Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий екінгредієнти:Фарш - 500 ГрамКвасоля…

Картопля в горщиках фото

Картопля в горщиках

Картоплю чистимо, ріжемо на кубики і обсмажуємо в рослинному маслі до утворення золінгредієнти:Картопля - 1…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Курка в горщиках з овочами фото

Курка в горщиках з овочами

Насамперед почистимо, помиємо і натремо на крупній тертці корінь селери. Цибулю чистимо і нінгредієнти:Селера кореневої…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш з томатною пастою фото

Фарш з томатною пастою

Простий рецепт фаршу з томатною пастою: 1. Фарш для цього блюда підійде будь-який - свинячийінгредієнти:Фарш - 450…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Кульки з фаршу фото

Кульки з фаршу

Класичний рецепт кульок з фаршу принесе задоволення вам і вашим дітям легкістьінгредієнти:Фарш - 500 ГрамЦибуля - 1…

Фарш з рисом в духовці фото

Фарш з рисом в духовці

Ви хороша господиня, але домашнім набридли традиційні страви? Все ті ж інгредієнти - рисінгредієнти:Фарш - 500 ГрамРис…

Фарш з грибами в духовці фото

Фарш з грибами в духовці

Рецепт приготування фаршу з грибами в духовці дуже простий. Приготування не забере уінгредієнти:Фарш - 600 Грам…