Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сд

інгредієнти:

  • Фарш - 400 Грам (будь-який)
  • Картопля - 5-6 Штук
  • Печериці - 300 Грам
  • Лук - 2-3 Штук
  • Сир - 250 Грам
  • Рослинна олія - 2 ст. ложки
  • Сіль - 1 Чайна ложка
  • Перець чорний мелений - 2-3 пучок
  • Майонез - 100 Грам

інструкції

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте зробити фарш по-французьки і, я впевнена, ви ще не раз будете вдаватися до допомоги цього простого рецепту. Хоч і приписують це блюдо французам, мені здається, що його придумали в Росії. Поєднання картоплі з м`ясом - це ж так по-російськи :) За допомогою цього рецепта приготування фаршу по-французьки ви зможете приготувати страву, яке не соромно подати і на святковий стіл. Отже, простий рецепт фаршу по-франзцускі: 1. Чистимо цибулю і картоплю. 2. Нарізаємо цибулю маленькими кубиками, а картоплю тонкими кільцями. 3. Змащуємо деко олією і викладаємо на нього кільця картоплі і злегка солимо. 4. Змішуємо фарш з цибулею, солимо і перчимо. 5. Розподіляємо фарш поверх картоплі. 6.Шампіньони чистимо і ріжемо пластинками. Викладаємо на фарш. 7. Змащуємо поверхню нашої "слойки" майонезом і посипаємо тертим сиром. 8. Ставимо в нагріту до 200 градусів духовку хвилин на 30. Готовність страви визначаємо по картоплі. От і все! Подаємо в гарячому вигляді. Смачного!


Кількість порцій: 4-6

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Котлети з домашнього фаршу фото

Котлети з домашнього фаршу

Як ви і самі бачите, за кількістю складових майже всі класичні рецепти котлетінгредієнти:Фарш - 500 ГрамЦибуля - 1…

Фарш для мантів фото

Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу нуінгредієнти:Яловичина - 200…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

М'ясо по-французьки з фаршем фото

М'ясо по-французьки з фаршем

Очищену картоплю наріжте тонкими кружальцями. Викладіть картоплю в сковороду, посолитиінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Фарш з квасолею фото

Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий екінгредієнти:Фарш - 500 ГрамКвасоля…

Листковий пиріг з фаршем фото

Листковий пиріг з фаршем

Простий рецепт листкового пирога з фаршем: 1. Фарш обсмажуємо на сковороді близько 7 хвилин. 2.інгредієнти:Фарш - 500…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети "гнізда" фото

Котлети "гнізда"

Спершу необхідно приготувати фарш. Для цього змішуємо фарш, перекручену через м`ясоінгредієнти:Фарш свинячо-яловичий -…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш з томатною пастою фото

Фарш з томатною пастою

Простий рецепт фаршу з томатною пастою: 1. Фарш для цього блюда підійде будь-який - свинячийінгредієнти:Фарш - 450…

Фарш на сковороді фото

Фарш на сковороді

Розігріваємо в сковороді трохи оливкового масла, кладемо в нього фарш. Розминаємо фарш віінгредієнти:Фарш м`ясний - 600…