Котлети з домашнього фаршу

Як ви і самі бачите, за кількістю складових майже всі класичні рецепти котлет

інгредієнти:

  • Фарш - 500 Грам
  • Цибуля - 1 Штука
  • Білий хліб - 150 Грам
  • Яйце - 1 Штука
  • Молоко - 150 мілілітрів
  • Борошно - 7 ст. ложок
  • Масло вершкове - 3 ст. ложки
  • Олія - 3 ст. ложки

інструкції

Як ви і самі бачите, за кількістю складових майже всі класичні рецепти котлет з домашнього фаршу ніяк не відрізняються, але секрет тут в іншому. А саме - в правильному і ретельному змішуванні інгредієнтів. Якщо зробити все в точності за рецептом - такі котлети будуть просто-таки танути в роті! Спробуйте цей рецепт приготування котлет з домашнього фаршу, і самі все зрозумієте :) 1. Початковий етап тут такий же, як і завжди - фарш розморозимо, а хлібець відокремлюємо від корок, і замочуємо в молоці. Відставляємо. Лук подрібнюємо в блендері або вручну. 2. На сковорідці розігріваємо вершкове масло разом з рослинним, і обсмажуємо в ньому цибулю на середньому вогні до золотистого кольору. 3. У велику миску викладаємо фарш, розмочений хліб, а також цибулю разом з маслом, в якому його тримали, а також (ось вам і перший невеликий секрет найніжніших котлет) додаємо не всі яйце, а тільки жовток. Солимо і перчимо до смаку. 4. Наступний важливий секрет, як зробити котлети з домашнього фаршу ніжними, - це збити фарш з усіма складовими міксером або блендером, а потім відбити і пом`яти руками, - щоб пішов зайвий повітря. Уже на цьому етапі приготування ви побачите, що фарш може виглядати зовсім не так, як ви звикли, а гладким і красивим. 5. І знову ноу-хау: білок від яйця, який у вас повинен залишитися, збиваємо в окремому посуді в міцну піну віночком або тим же міксером, і домішуємо до фаршу. 6. Ось і все! Тепер стандартно: формуємо котлети, обвалюють у борошні, і обсмажуємо з двох боків на олії до готовності. Подаємо в гарячому вигляді з гарніром. Усе! Тепер ви знаєте, як приготувати котлети з домашнього фаршу по особливому, перевіреного мною рецептом :)


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фарш на манти фото

Фарш на манти

По суті, в приготуванні фаршу для мантів наша головна задача - зробити так, щоб наші мінгредієнти:Свинина - 500…

Котлети з сирною начинкою фото

Котлети з сирною начинкою

1. Шматочки хліба замочити в молоці хвилин на 15-20. Віджати, розмішати в кашку і змішати з двомаінгредієнти:Фарш - 500…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Котлети курячі з сиром фото

Котлети курячі з сиром

Курячий фарш перемішуємо з подрібненої за допомогою блендера цибулиною. Якщо у вас не фінгредієнти:Фарш курячий - 1…

Яловичі котлети з сиром фото

Яловичі котлети з сиром

Складові. Хліб замочуємо в вершках. Пропускаємо через м`ясорубку яловичину, цибулю, чесноінгредієнти:Яловичина - 1…

Котлети з тріски фото

Котлети з тріски

Кладемо в чашу блендера наше філе тріски. Подрібнюємо до однорідності, але без фанатизму. Проінгредієнти:Філе тріски -…

Курячі котлети рецепт фото

Курячі котлети рецепт

Фарш для котлет: Промиваємо і нарізаємо куряче філе на невеликі шматочки. вимочуємо батінгредієнти:куряче філе - 1…

Котлети пожарські фото

Котлети пожарські

1. У молоці розмочуємо білий хліб, потім його злегка віджимаємо. У миску з фаршем кладемо раінгредієнти:Фарш курячий -…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети "гнізда" фото

Котлети "гнізда"

Спершу необхідно приготувати фарш. Для цього змішуємо фарш, перекручену через м`ясоінгредієнти:Фарш свинячо-яловичий -…

Котлети з баранини фото

Котлети з баранини

Перше, що нам потрібно - це баранячий фарш. Якщо у вас цілий шматок баранини - перекрутити чеінгредієнти:Баранячий фарш…

Котлети з судака фото

Котлети з судака

Рибу для початку гарненько промиємо. У мене на фото - судак і язь, однак в оригінальному рінгредієнти:Судак - 1…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

» » » » Котлети з домашнього фаршу