Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий ек

інгредієнти:

  • Фарш - 500 Грам
  • Квасоля консервована - 300 Грам
  • Лук - 1-2 Штук
  • Часник - 1-2 зубчики
  • Рослинна олія - 100 мілілітрів
  • Сіль - 0,5 Чайних ложки (за смаком)
  • Перець чорний мелений - 2-3 пучок
  • Спеції - 2-3 пучок (мені подобаються спеції - прованські трави)

інструкції

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий експрес-варіант приготування ситного страви. Цей простий рецепт приготування фаршу з квасолею ви зможете доповнювати і змінювати на свій смак, привносячи в класичний варіант нові нотки згідно смаку своїх їдців. Ну, а я розповім, як це блюдо готую я для своїх домашніх: 1. Ставимо сковороду на плиту, наливаємо рослинне масло. 2. Поки вона гріється, чистимо і ріжемо цибулю. 3. Викладаємо на сковороду фарш. Він, як завжди збереться в купку. 4. Розкришимо його виделкою і додамо лук. 5. Солимо, перчимо, додаємо спеції і накриваємо кришкою! 6. Тушкуємо хвилин 15. 7. Відкриваємо банку консервованої квасолі і висипаємо її вміст в сковорідку з фаршем. Не забуваємо про часник - саме час додати. 8. протомой під кришкою хвилин 10, щоб наші інгредієнти обмінялися смаками і можемо подавати до столу. Гарнір - будь! Без гарніру, втім, теж смачно :) Удачі в приготуванні і смачного!


Кількість порцій: 2-3

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фарш на манти фото

Фарш на манти

По суті, в приготуванні фаршу для мантів наша головна задача - зробити так, щоб наші мінгредієнти:Свинина - 500…

Тушкований фарш фото

Тушкований фарш

Важко уявити собі більш просте гаряче блюдо, ніж тушкований фарш. приготування проінгредієнти:Фарш - 800 Грам (свинячий…

Фарш для мантів фото

Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу нуінгредієнти:Яловичина - 200…

Гречка з фаршем фото

Гречка з фаршем

Якщо після готування котлет залишилося трохи фаршу, і не хочеться ламати собі голову над тінгредієнти:Гречана крупа - 1…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

Суп чилі фото

Суп чилі

Фарш обсмажуємо в маслі прям в каструлі. Добре його розминаємо, щоб не утворилося болінгредієнти:Фарш - 500 Грам…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Тортілья з м'ясом фото

Тортілья з м'ясом

Цибулю дрібно нарізаємо і обсмажити в рослинній або кукурудзяній олії. Пару хвилин, до прозоростіінгредієнти:Цибуля…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш з томатною пастою фото

Фарш з томатною пастою

Простий рецепт фаршу з томатною пастою: 1. Фарш для цього блюда підійде будь-який - свинячийінгредієнти:Фарш - 450…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Лазанья в мікрохвильовці фото

Лазанья в мікрохвильовці

Треба ж було такому статися - вже запрошені на маленький сімейний обід родичі,інгредієнти:Листи для лазаньї - 200 Грам…