Кульки з фаршу

Класичний рецепт кульок з фаршу принесе задоволення вам і вашим дітям легкість

інгредієнти:

  • Фарш - 500 Грам
  • Цибуля - 1 Штука
  • Сіль - 2-3 пучок (за смаком)
  • Перець чорний мелений або суміш перців - 2-3 пучок
  • Сир - 100 Грам
  • Сметана - 2 Ст. ложки
  • Вода - 1 Стакан
  • Сухі пряні трави - 1-2 пучок (за вашим вибором)
  • Рослинна олія - 1-2 ст. ложок

інструкції

Класичний рецепт кульок з фаршу принесе задоволення вам і вашим дітям легкістю приготування і смаковими якостями самого блюда. Дітям можна довірити катати кульки, і потім вони ще не один раз попросять вас приготувати цю страву. Простий рецепт кульок дозволить вам швидко і смачно нагодувати сім`ю, так що - озброюємось і готуємо! 1. Чистимо і дрібно нарізаємо цибулю. Якщо ваші діти не люблять, коли в їжі трапляються шматочки цибулі, ви можете натерти його через дрібну тертку. 2. Змішуємо фарш, цибулю, сіль і все спеції. 3. Викладаємо кульки в форму для запікання, змащену олією і ставимо в розігріту духовку. 4. Кульки запікаються в духовку при 200 градусах 15 хвилин 5. Робимо соус. Розводимо у воді сметану і дрібно натираємо сир. Змішуємо. 6. Поливаємо кульки сметанно-сирної сумішшю і запікаємо в духовці ще хвилин 10-15. Ось і все - як бачите, рецепт кульок з фаршу дійсно дуже простий. Готові кульки дістаємо і подаємо гарячими з будь-яким гарніром або просто з овочами. Смачного!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Курячі крокети фото

Курячі крокети

1. За допомогою блендера зробимо однорідний фарш з курячого філе. Потім у фарш додаємоінгредієнти:Помідори черрі - 100…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

Фарш з квасолею фото

Фарш з квасолею

Як відомо, страви з фаршу готуються дуже швидко. Пропоную вам спробувати такий екінгредієнти:Фарш - 500 ГрамКвасоля…

Міні сендвічі фото

Міні сендвічі

Змішайте фарш з хлібними крихтами. Додайте дрібно нарізаний зубчик часнику, сіль, переінгредієнти:яловичий фарш - 450…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Лахмаджун фото

Лахмаджун

Почнемо з тіста. Дріжджі розчиняємо в цукрі і теплій воді і залишаємо на 10-15 хвилин. просівінгредієнти:помідори - 2…

Запечена фарш фото

Запечена фарш

Вашій увазі, пані та панове (але швидше панове, бо у дам це блюдо навряд чи викличе зінгредієнти:Фарш - 1…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш з томатною пастою фото

Фарш з томатною пастою

Простий рецепт фаршу з томатною пастою: 1. Фарш для цього блюда підійде будь-який - свинячийінгредієнти:Фарш - 450…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…

Фарш з рисом в духовці фото

Фарш з рисом в духовці

Ви хороша господиня, але домашнім набридли традиційні страви? Все ті ж інгредієнти - рисінгредієнти:Фарш - 500 ГрамРис…