Які продукти можна їсти, щоб схуднути?

Які думки виникають в твоїй голові, коли ти їси, наприклад, шоколад? «Ням, ням, смачно, зараз доїм і обов`язково похитав прес, щоб не погладшати!», «Ой-ой, навіщо ж я це з`їли - тепер точно розтовстію!», «Шоколад ??? Я? Ніколи! »А тепер уяви, що солодке можна їсти без будь-яких задніх думок, отримуючи щире задоволення і при цьому абсолютно не додаючи у вазі. Так, таке буває, більш того - цього швидко навчитися. Ми даємо шість рекомендацій, які допоможуть тобі вільно і безпечно насолоджуватися улюбленою їжею. Які продукти можна їсти, щоб схуднути - відповідь в нашій публікації.

Якщо не можна, але хочеться, то, все одно, по суті, «не можна

Саме так реагує наш організм на будь-які заборони. Навіть умовні ( «Цього не варто їсти, але я ж зовсім трохи»). А то, що заборонене, волею підсвідомості автоматично йде нам на шкоду. Інша справа, що всілякі табу часто бувають нав`язані рекламою і що йде у неї на поводу громадським мненіем.Момент, коли ти ста ешься себе напоумити ( «Не буду я є») і в той же час вже готова відмовитися, але все одно ( «Знімання - і хай буде, що буде»), постав собі пару питань: «Чи достатньо сильний у мене апетит, щоб оцінити вкусняшку гідно? Чи зможу я отримати від ніс задоволення? »Якщо відповідь (та) на обидва питання, спокійно берися за їжу. Якщо відповідь «ні» - займися чим-небудь іншим. Через пару годин шоколадка виявиться саме тим, що тобі потрібно! Ця вправа допомагає поглянути в обличчя нашим справжнім потребам. Саме вони повинні бути рушійною силою при пошуку відповіді на питання: їсти чи не їсти?

Руки геть

І ноги теж. І взагалі - краще обходити десятою дорогою всякі магазини з тортиками, вечірки з ломляться столами та інші місця, де є ризик надміру наїстися солодкого і калорійного. Якщо ти боїшся їсти шоколад (або ще щось), вважаючи його причиною зайвої ваги, спробуй провести експеримент - протягом трьох днів харчуйтеся тільки шоколадом. Заміни страшним продуктом один з основних прийомів їжі, наприклад обід. І ти побачиш, що від одного лише шоколаду кілограмів не додасться!

Угода з дияволом

Зараз я співаємо від душі, а потім - збільшу навантаження в тренажерному залі, сяду на дієту, оголошу голодування. Одним словом, влаштую собі трилер під назвою «Злочин і кара». Ні, з одного боку, підхід до справи правильний, але, з іншого - він знову ж ділить на «погані» і хороші. А цього, як ми пам`ятаємо, наша підсвідомість нам не прощає. Не варто демонізувати будь-якої проліт тільки тому, що у тебе є схильність їм зловживати. Він в цьому не винен! Мучити себе дієтами теж не потрібно. Довірся собі. Прислухайся до власного апетиту. Неможливо постійно їсти солодке або жирне, не відчуваючи фізичного дискомфорту. З`ївши трохи, почекай, поки повернеться відчуття голоду, потім знову прислухайся до себе - чого ти хочеш в даний момент? Згодом подібне спілкування зі своїм апетитом почне відбуватися автоматично, але якийсь час доведеться контролювати його самій.

Стоп-сигна


Якщо я почну це є, то мене не зупинить навіть повалилоися на голову дах! А тому буду дотримуватися принципу «все або нічого». Перед нами - ще один в корені неправильний підхід до ситуації. Відмовляючись від улюбленого продукту, ти будеш страждати від незадоволеності, а обжерлися їм - від почуття провини. Хочеш цукерок? Їж їх! Скільки і коли завгодно. Зосередитися на їхньому смаку, отримуй задоволення не від кількості з`їденого, а від його якості. Тоді, з часом, ти навчишся зупинятися вчасно і зловісний продукт втратить над тобою владу.

0% - нуль задоволення

Як часто, намагаючись схуднути, ми купуємо знежирені йогурти, дієтичні шоколадки та іншу нізкокалорійщіну. Ось тільки задоволення від таких продуктів стільки ж, скільки і відсотків жиру. Тобто нуль. Хронічне ж відсутність задоволення від їжі веде до булімії. Спробуй провести порівняльну дегустацію, наприклад, знежиреного йогурту і натурального. Відчуй різницю між оригіналом і її жалюгідною копією. Відкрий для себе смак справжньої їжі! Отримуючи задоволення від якісного продукту, набагато простіше навчитися контролювати себе і зупинятися, коли наситишся.

Шоколадкою по стрес

В принципі, я солодкого не їм. За винятком моментів, коли мені дуже погано. Знайомий хід думок? Тоді подумай ще ось про що: замість того щоб отримувати від ласощів задоволення, ти заїдаєш ними свої страждання і переживання. А можливо - навіть провоціруешь оні. Адже наша підсвідомість розуміє: страждання - це шлях до вкусностям! Якщо під час стресу тобі хочеться з`їсти солодке - з`їж. Утішся, заспокойся. Але, по-перше, не звинувачуй себе потім в цьому. По-друге, не тікай від проблем! Щось змусило тебе турбуватися - що саме? Чи не заглушай негативну емоцію, що не ховайся від неї за тортиком - розберися з нею! Адже проблема не зникне разом зі з`їсти цукерками або тістечками. А навчившись дивитися проблем в обличчя, ти зумієш обходитися без «солодкого милиці». І почнеш отримувати від їжі справжнє, не приводить до задоволення!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

8 Міфів про дієти фото

8 Міфів про дієти

Бажання схуднути буває іноді настільки сильним, що дівчата і жінки вдаються до найрізноманітніших хитрощів і…

Як часто потрібно їсти? фото

Як часто потрібно їсти?

У нашій статті "Як часто потрібно їсти» ви дізнаєтеся: як потрібно правильно харчуватися.Можна скільки завгодно…

Чим корисний шоколад фото

Чим корисний шоколад

Жирових клітин у жінок більше, ніж у чоловіків, і вони відчувають тягу до висококалорійної їжі, яка підтримує ці…

Як перестати їсти солодке фото

Як перестати їсти солодке

З яких причин з`являється сильне бажання є солодку їжу? Часто це нервовий стан, стрес, тривога. Зовсім позбавляти себе…

Що таке емоційний голод фото

Що таке емоційний голод

Навряд чи хто-небудь наважиться заперечувати твердження, що для сучасної людини їжа є не стільки джерелом енергії,…

Знову на дієті? А чи варто? фото

Знову на дієті? А чи варто?

У сучасних жінок до безлічі нерозв`язних проблем додалася ще одна. Питання "На яку дієту сісти?" поступається хіба що…

» » » Які продукти можна їсти, щоб схуднути?