Правильне харчування: правила, що дозволяють зберегти здоров'я

Правильне харчування: правила, що дозволяють зберегти здоров`я
Здоров`я людини багато в чому залежить від його харчування. Якщо їжа, яку він споживає, містить велику кількість корисних речовин, організм отримує всі необхідні вітаміни і мікроелементи, працює нормально і не турбує хворобливими проявами.

Правильне харчування: режим і розмір порцій

Корисне харчування допомагає людині відчувати себе енергійним і здоровим. Воно полягає не тільки в споживанні певних продуктів, а й в дотриманні правильного режиму харчування. Наприклад, часто люди не снідають і перший прийом їжі роблять ближче до обіду. Це велика помилка. У цьому випадку людина весь ранок відчуває себе сонним, у нього немає енергії для виконання справ.

Правильне харчування має на увазі під собою не менше 3 прийомів їжі протягом дня. Зазвичай це сніданок, обід, вечеря і ще 2-3 перекусу. Інтервал між прийомами їжі робіть приблизно 2,5-3,5 години. За цей час їжа встигає повністю перетравитися, і організм уже починає подавати сигнали про необхідність нового прийому їжі. Розмір порції за один раз - приблизно 250 грамів.

Харчуємося правильно: продукти і час їх споживання

Після пробудження намагайтеся випивати 150-200 грамів теплої води - вона допоможе розбудити ШКТ і буде сприяти очищенню організму від шлаків. Через 30 хвилин можете приступати до сніданку. Добре з`їдати одне з таких страв: сир, йогурт з будь-яким фруктом, каша молочна.

Намагайтеся не пити чай, кава і іншу рідину відразу після основного прийому їжі.

В обід намагайтеся готувати собі і перше блюдо, і друге. Для приготування супів використовуйте гриби, нежирне м`ясо, рибу. Можете їсти тільки овочеві супи, бульйони, юшки. На друге виберіть один з гарнірів: рис, перловка, гречка, макарони і т.п. До другого блюда також можна додати маленький шматочок яловичини, курячої грудки, кролика та інше.

Обід - це самий об`ємний прийом їжі: 400-500 грамів.


Вечеря не можна пропускати, як намагаються робити деякі худнуть люди. Цей прийом їжі повинен складатися з овочів, зелені, нежирної риби.

В якості додаткових перекусів можете використовувати фрукти, горіхи, легкі салати. Ці прийоми їжі намагайтеся не робити об`ємними: досить з`їсти яблуко або грушу, щоб утамувати відчуття голоду.

Відмовтеся від солінь, маринадів, консервованих продуктів, кондитерських виробів та інших страв, що мають велику калорійність і при цьому не містять корисних речовин. Намагайтеся також не пити коктейлі, лимонади та інші газовані напої.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Режим харчування дитини фото

Режим харчування дитини

Багатьох батьків турбує питання правильного харчування дітей, включаючи режим прийому їжі. Деякі діти їдять погано і їх…

Арабська дієта фото

Арабська дієта

Арабська дієта все більше і більше привертає увагу європейських дам своєї ситістю і різноманітністю дозволених…

Китайська дієта на 21 день фото

Китайська дієта на 21 день

Чули коли-небудь про китайську дієті? Сьогодні це одна ізсамих популярних дієт у світі. Адже китайці славляться своєю…

» » Правильне харчування: правила, що дозволяють зберегти здоров'я