Як підготуватися до зачаття

Як підготуватися до зачаття
Багато сімейні пари починають підходити до планування дитини задовго до його зачаття. Адже здоров`я майбутнього малюка починає закладатися не з народження і навіть не з моменту зачаття, а задовго до цього. Для підготовки до зачаття необхідно створити найкращі умови для зародження всередині вас нового життя.
Для того щоб народити здорового дитинку, який буде радувати вас - батьків, необхідно як слід підготуватися до цієї важливої події у вашому сімейному житті. Так як затьмарюють чинників, які можуть вплинути на все ваше подальше життя, на жаль, досить багато. Якщо жінка довгі роки відкладала народження малюка, займаючись в цей час побудовою кар`єрного зростання і навчанням, накопичуючи при цьому різні захворювання і супроводжуючи все це шкідливими звичками, в цьому випадку важко розраховувати на здорову дитину.

Якщо ви довгий час приймали протизаплідні таблетки, необхідно за три місяці до планування вагітності припинити їх прийом. За цей час ваш організм позбудеться від залишків гормонального препарату, який має властивість ускладнювати засвоєння мікроелементів і мінералів. Тому в цей період рекомендується оберігатися за допомогою бар`єрного методу контрацепції - ковпачки або презервативи. Але якщо ви завагітніє - нічого страшного, так як сучасні препарати не впливають негативно на перебіг вагітності і здоров`я майбутнього малюка.

Слід негайно відмовитися від шкідливих звичок, так як куріння і вживання алкоголю можуть перешкоджати настанню вагітності або негативно позначитися на перебіг вагітності і здоров`я майбутньої дитини. Навіть невеликі дози алкоголю знижують на 50% здатність до зачаття, і перешкоджає прикріплення ембріона. Нікотин згубно впливає на репродуктивну систему. Відмовтеся від зайвого прийому ліків (антибіотиків, від алергії або високого тиску).


Зверніться в поліклініку і пройдіть повне обстеження (здайте всі аналізи), яке вам дасть повну картину про стан вашого здоров`я (навіть якщо ви вважаєте, що у вас все в порядку зі здоров`ям). Якщо у вашому організмі присутні будь-які захворювання або інфекції - лікар вам призначить курс лікування і відповідні щеплення.

Проводьте більше часу на свіжому повітрі, займіться легким видом спорту або плаванням і уникайте стресів.
Ваш щоденний раціон повинен містити продукти різних харчових категорій, особливо важливі молочні та м`ясні продукти, свіжі фрукти і овочі, зернові продукти і горіхи. постійні дієти, різка втрата ваги і убоге живлення можуть призупиняти овуляцію у жінки і знижувати якість сперми чоловіка. Ожиріння і переїдання також негативно позначаються на фертильності.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Готуємося до вагітності фото

Готуємося до вагітності

Щоб бути впевненою в успішному перебігу вагітності, в тому що дитина народиться здоровою, треба завчасно почати…

» » Як підготуватися до зачаття