Виноградна дієта - короткий шлях до стрункості та здоров'я

Виноградна дієта - короткий шлях до стрункості та здоров`я
В даний час серед величезного різноманіття систем харчування великою популярністю користується виноградна дієта, яка є одночасно корисною і ефективною, що дозволяє за 3-4 дні скинути до двох кілограмів зайвої ваги.
Відмінною рисою даної дієти служить використання винограду для приготування кожного блюда, причому найбільш переважно вибирати виноград світлих сортів з кісточками, тому що містяться в них поліфеноли перешкоджають процесам старіння, що відбувається в організмі, а ягоди темного кольору можуть викликати алергію.

Схуднення здійснюється за рахунок поліпшення роботи травної системи, очищення організму від шлаків, токсичних і отруйних речовин, підвищення загального життєвого тонусу. Користь від вживання винограду полягає в його цілющий вплив на шкірні покриви (шкіра стає більш гладкою і пружною) і волосся (зміцнюються по всій довжині і набуває природного блиску і здорового вигляду).

Меню на час дієти складається так, щоб щоденна енергетична цінність з`їдаються продуктів перебувала в діапазоні від 700 до 850 ккал. При цьому потрібно обмежити кількість солі, виключити з раціону жирні сорти м`яса, молоко, газовані напої і алкоголь, щоб уникнути розладу шлунково-кишкового тракту.

Існують і такі варіанти дієти, коли всі інші продукти окрім винограду забороняються до вживання. Так триденний курс передбачає збільшення з`їдається маси цих ягід від 500 грам протягом першого дня до 1,5 кг в другій і до 2 кг в третій. Денна норма ділиться на рівні частини і з`їдається за 6 прийомів з інтервалом в 2 години. В якості рідини для пиття рекомендується мінеральна негазована вода, зелений або трав`яний чай.


Не менш поширений і виноградний розвантажувальний день, меню якого складається з 3 кг ягід, питної води і трав`яного чаю.

Дієтологи радять одночасно з курсом дієти збільшити перебування на свіжому повітрі, не забувати про ранкову зарядку, а перед сном обов`язково випивати півсклянки виноградного соку. Дані заходи будуть сприяти більш ефективному результату.

Перед застосуванням будь-якого варіанту виноградної дієти уважно ознайомтеся з протипоказаннями, до яких відносяться цукровий діабет, гостра стадія виразки дванадцятипалої кишки, шлунка, гастрит, ниркова недостатність, ожиріння.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Англійська дієта фото

Англійська дієта

Суть англійської дієти полягає в чергуванні продуктів кожні два дні, причому в меню входить тільки овочева і білкова…

Що таке «гостра» дієта? фото

Що таке «гостра» дієта?

Якщо ви хочете всього за тиждень привести себе в форму, досить дотримуватися гострої дієти. Її радять американські…

Виноградна дієта фото

Виноградна дієта

За допомогою соковитих південних ягід можна легко скинути 2 кілограми. Виноградна дієта розрахована на чотири дні.…

Дієти з ківі фото

Дієти з ківі

За допомогою ківі можна легко схуднути. До складу ківі, крім вітамінів ікіслот, входять ензими і клітковина, які…

Дієта первісної людини фото

Дієта первісної людини

Варіант здорового харчування, при якому харчові продукти піддаються мінімальній кулінарній обробці або не наражати їй…

Виноградна дієта фото

Виноградна дієта

За допомогою соковитих південних ягід можна легко скинути два кілограми. виноградна дієта розрахована на чотири дні. За…

Білкова дієта для схуднення фото

Білкова дієта для схуднення

Однією з найпоширеніших і ефективних дієт для схуднення серед людей, що ведуть активний спосіб життя, в даний час є…

Рисово-овочева дієта фото

Рисово-овочева дієта

Рисово-овочева дієта використовується не тільки для зниження ваги, але і для очищення організму. Багато дієтологів…

Детокс-дієта на варті здоров'я фото

Детокс-дієта на варті здоров'я

Малорухливий спосіб життя, недостатнє перебування на свіжому повітрі, забруднена атмосфера, шкідливі звички призводять…

» » Виноградна дієта - короткий шлях до стрункості та здоров'я