Як правильно схуднути

Як правильно схуднути
Далеко не у всіх виходить схуднути правильно - надовго і без шкоди для здоров`я і зовнішнього вигляду. Але досягти цього цілком можливо, якщо постаратися дотримуватися деяких правил.
Запам`ятайте, що при будь-якій дієті раціон повинен залишитися різноманітним, збалансованим і калорійним в розумних межах. Постарайтеся є мало, але часто, 5-6 разів на день. Організм при такому режимі живлення не буде відчувати почуття голоду і не стане відкладати зайвий жир.

Обов`язково включайте в меню продукти, багаті вітамінами, мікроелементами, не збіднює себе білками, жирами і вуглеводами - інакше порушиться обмін речовин. Не відмовляйтеся від сніданку, якщо хочете зарядитися енергією на весь день. Обмінні процеси допоможуть з`їдене з ранку швидко утилізуватися в організмі.

Відмовтеся від легкозасвоюваних вуглеводів, яких багато в солодкому і борошняному: вони можуть перетворюватися в жири. А ось складні вуглеводи - овочі, фрукти - дуже корисні. Вони ідеально підійдуть для перекусу, дадуть швидке насичення. З жирів вибирайте рослинні (особливо добре діє на організм оливкова олія).

Їжте поволі, пережовуючи їжу ретельно - і до вас швидше прийде почуття ситості, ви не зможете з`їсти зайвого. Якщо перед їжею ви вип`єте склянку води - то обдурите свій шлунок, він розтягнеться і багато їжі в ньому вже не поміститься. Звичайно ж, не рекомендується наїдатися на ніч, але години за два до сну добре випити склянку кефіру, з`їсти яблука - тоді уві сні організм не відчує голоду.


Зверніть увагу на збільшення фізичної активності. Пробіжки, їзда на велосипеді, плавання, ковзани і лижі - то, що треба для правильного зниження ваги. Ці види спорту рівномірно приводять в тонус всі ваші м`язи: і схуднувши, ви придбаєте підтягнуту, струнку фігуру. Постарайтеся побільше ходити пішки - краще в швидкому темпі.

Ні в якому разі не робіть різких переходів від звичайного харчування до дієт і навпаки. Тут важлива поступовість, організм треба підготувати до зміни харчування. адже будь-яка дієта - Стрес для нього. Так що обережність і почуття міри при правильному схудненні - необхідні речі. Запасіться ними і терпінням - і позитивний результат не змусить себе чекати.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Білкова дієта для вагітних фото

Білкова дієта для вагітних

Вагітність це важлива подія для кожної жінки. Крім очікування, вагітність приносить жінці зайві кілограми. Цілком…

Дієти, небезпечні для здоров'я фото

Дієти, небезпечні для здоров'я

Дівчата йдуть на ризиковані кроки в боротьбі із зайвими кілограмами. Непотрібна і неправильна дієта може завдати шкоди,…

10 Способів спалювання жиру фото

10 Способів спалювання жиру

Для того щоб схуднути, не обов`язково виснажувати організм жорсткими дієтами. По-перше, це шкідливо для здоров`я,…

10 Помилок в дієтах фото

10 Помилок в дієтах

Ви сидите на дієті, але ніякого ефекту не відчуваєте: не тільки не худнете, але навіть додаєте у вазі. Чому таке…

» » Як правильно схуднути