5 Звичок, корисних для здоров'я

5 звичок, корисних для здоров`я
Часто говорять про звички, шкідливих для здоров`я. Але звичка - це усталений спосіб поведінки, який по праву може бути корисним для свого володаря. Якщо такі гідності у вас є, це великий плюс. Які ж звички можуть бути корисними для здоров`я?

Звичка снідати - дуже корисна складова життя. Адже вранці організм ще спить, і щоб розбудити його і підготувати до плідної дня, необхідно забезпечити його смачною і повноцінною їжею. У снідали людей краще обмін речовин, знижується ризик захворювання серцево-судинних захворювань, їм легше побороти в собі бажання наїстися перед сном.

Якщо ви вже кілька років не їли вранці, почати снідати може бути не просто. Незважаючи на те, що апетиту немає, привчайте себе до їжі поступово. Почніть з фруктів. Включайте в ранкове меню соки, яблуко, банан, апельсини. Потім додайте злакові, хлібці, кашу, сир, яйця.

Ви виявите, що сніданок додасть оптимізму і зарядить позитивною енергією. Робочий день буде почати значно простіше, ніж на голодний шлунок.

Звичка робити зарядку вранці вам також знадобиться. За ніч ваші м`язи затекли, а внутрішні органи позбавлені кисню. Важливо підготувати тіло до активного дня, розім`яти руки, ноги, плечі, покрутити головою. Слід розуміти, що перед вами не ставиться мета вранці зробити п`ятсот присідань і триста віджимань. Навіть десятихвилинна легке навантаження кожен день додасть енергії, поліпшить самопочуття, зміцнить серцеві м`язи.


Третя корисна звичка - використовувати контрастний душ. перепади температури тонізують м`язи і судини, зміцнюють імунну систему, звільняють організм від стресу і перенапруження.

Якщо відразу почати застосовувати контрастні водні процедури важко, не пускайте в крайності. Ви можете продовжувати приймати гарячу ванну, але хорошим доповненням буде облити тіло прохолодною водою по завершенні процесу. Одне це дія поліпшить ваше самопочуття і збереже молодість і пружність шкіри.

Візьміть собі за правило підніматися по сходах, навіть якщо в будинку є ліфт. При сучасному малорухливому способі життя важливо дати можливість м`язам і суглобам попрацювати, розім`ятися, підбадьоритися. Через деякий час ви побачите і відчуєте відчутну користь від такої звички.

Якщо ви багато часу проводите біля плити, готуючи їжу, або любите розмовляти по телефону, то використовуйте і ці хвилини з користю для організму. Добре буде в цей час потягнути м`язи ніг, рук, злегка розім`ятися. Розтяжка ніяк не відіб`ється на основних процесах, які ви здійснюєте, але принесе благо для здоров`я тіла. Це буде п`ятою корисною звичкою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шкідливі звички малюків фото

Шкідливі звички малюків

Шкідливі звички є у всіх - у дітей і дорослих. І ніхто не стане заперечувати, що дорослі звички, на відміну від…

Найбільш шкідливі звички фото

Найбільш шкідливі звички

Самиевредние звички -які вони, і що потрібно робити, щоб їх не мати? Почнемо з того, що з налічіемздорового серця вам…

Ранкова зарядка фото

Ранкова зарядка

Словосполучення "ранкова зарядка" часто викликає асоціації з дитинством: школа, піонерський табір, програма всесоюзного…

Приймаємо ванни фото

Приймаємо ванни

Давно відомо, що ванни можуть благотворно впливати на організм, сприяти його омолодженню, очищати шкіру, зберігати і…

Сидячий образ життя фото

Сидячий образ життя

Сидячий спосіб життя - біда сучасного людства. Дуже багато людей проводить робочий день в офісі за комп`ютером, а такий…

6 Шкідливих харчових звичок фото

6 Шкідливих харчових звичок

Часом зусилля, спрямовані на позбавлення від зайвих кілограмів, не приводять до успіху. Відбувається це через те, що…

Шкідливі харчові звички фото

Шкідливі харчові звички

Прийом їжі є необхідною для життєдіяльності процесом, який характеризується появою комфортних відчуттів і позитивних…

» » 5 Звичок, корисних для здоров'я