Найлегший спосіб піти від зайвої ваги

Як схуднути без шкоди для здоров`я? Що робити, якщо відвідування фітнес-клубу стає проблематичним? Але ж так хочеться залишатися у формі, витрачаючи якомога менше зусиль і часу на настільки важливий захід! Відповідь проста: вам допоможе ходьба. Як підтримувати форму за допомогою ходьби, отримуючи від процесу задоволення, розповість жіночий журнал aboutginka.ru.


Все більше наших сучасниць ведуть здоровий спосіб життя, займаються фізичними вправами і стежать за правильним харчуванням. Однак не всім жінкам і дівчатам вистачає часу, грошей, а іноді і сили волі для відвідування фітнес-центрів і спортзалів, - комусь охоту від занять відбивають виснажливі і одноманітні вправи.

Зручний, легкий і найдешевший спосіб поправити своє здоров`я і скинути зайві кілограми - це ходьба. Щодня витрачаючи трохи часу і зусиль, ви отримаєте максимальну допомогу для досягнення своєї мрії про схуднення.

Серед любителів ходити пішки багато знаменитостей. Стівен Спілберг, Джордж Лукас, Холлі Беррі, Ліза Кудроу, незважаючи на масу буденних справ, знаходять час, щоб пройти по стежці здоров`я швидким і легким кроком.

Якщо ви цілими днями проводите сидячи в офісі, а ввечері - на дивані, обмежуєтеся тим, що доходите до зупинки або недовго гуляєте з дітьми або собакою, володієте надмірною вагою, страждаєте хронічним захворюванням, яке обмежує фізичну активність, - значить, вам пора ходити пішки .

Неминуче ви прийдете до такого рішення, якщо протягом останнього місяця помітили, що перестали втрачати вагу, незважаючи на тренування, або зовсім втратили до них інтерес і шукаєте причини, щоб пропустити вправи.

види ходьби

"Існує кілька видів ходьби. Раджу спробувати все, щоб вибрати для себе найбільш зручний варіант. А може, вам підійдуть кілька, - тоді чергуйте види і одноманітність вам точно не загрожує!

Ходьба вгору по сходах або на гору допомагає зміцнити м`язи передньої і задньої поверхонь стегна, а також литкові м`язи.

Спортивна хода зміцнює м`язи преса і верхньої частини спини. Темп такий ходьби - стрімкий, швидкий. Її легко засвоїти - постарайтеся робити частіші і короткі кроки, стопи ставте попереду один одного, як би наступ на уявну лінію. Руками виконуйте руху вперед-назад, немов маятник на годиннику.

Ходьба з напругою м`язів сідниць зміцнює великі і малі сідничні м`язи. Кожен раз, коли ви відштовхуєтеся пальцями ноги, що займає заднє положення, сильно напружуйте сідничні м`язи. При цьому м`язи поперекового відділу не повинні відчувати сильного напруги.

Ходьба спиною вперед зміцнює м`язи спини і сідниць. Для цього втягніть живіт, руки поставте на пояс. Спину тримаєте рівно, не нахиляйтеся вперед. Для більшої безпеки вибирайте відому вам рівну доріжку. Звичайно, це своєрідний тип ходьби, піде чимало часу на його освоєння, але, крокуючи спиною вперед, свого здоров`я ви принесете велику користь.

Освоївши техніку кожного типу ходьби, спочатку виконуйте всі варіанти по 2 хвилини, поступово збільшуючи час до 5 хвилин.

фіксуємо обсяги

"Отже, ходьба вам здалася досить легкої фізичним навантаженням і з її допомогою ви хочете знизити вагу. Перш ніж приступити до регулярних занять, зафіксуйте свої габарити.

Зробіть обміри талії, стегон і інших частин тіла. Невдовзі ви переконаєтесь, що ваші обсяги почали зменшуватися, а м`язи - зміцнюватися.

Для закріплення інтересу до ходьби поставте перед собою мету! Дістаньте з шафи свої улюблені сукні, брюки, спідницю, - всі речі, які ви обожнюєте, але не можете носити, тому що вони вам тісні.

Почніть займатися, пройдіть до своєї мети довгий шлях, в кінці якого обрана одяг знову стане вам впору.

З чого почати?

У перший тиждень досить займатися по 10 хвилин 3 рази з помірною швидкістю. У другий тиждень час збільште до 15 хвилин і ходьбі присвячуйте 4 дня. Швидкість набирайте таку, немов ви кудись дуже поспішайте - за 10 хвилин треба пройти більше, ніж минулого тижня. На третьому тижні ходіть пішки 20 хвилин, на шостий - 30 хвилин: по 5 днів з тією ж швидкістю. Ходіть досить інтенсивно, щоб почастішав пульс, але так, щоб дихання не порушувалося.

Увійшовши у смак, ви поступово зможете збільшувати відстань і час, витрачений на шлях до стрункості. Незабаром ваш рівень інтенсивності дійде до 60 хвилин, - ви не відчуєте втоми, а навпаки, відчуєте прилив сил і бадьорості.

правильна позиція


"Правильне положення тіла при ходьбі допомагає не нашкодити хребту і спалювати найбільша кількість калорій.

Крокуючи, дивіться перед собою на 2 метри вперед. Розслабте руки і стежте за тим, щоб вони не торкалися тулуба, а рухи були спрямовані вперед-назад, а не в сторони. напружте прес і втягніть живіт - так, щоб ніщо не заважало диханню. Підтягніть сідниці: намагайтеся, щоб вони не видавалися назад.

Стопи повинні розташовуватися паралельно один одному, коліна і пальці ніг спрямовані вперед. При ходьбі перекочуйтеся з п`яти на носок, не допускайте перенесення ваги тіла на внутрішню або зовнішню поверхні стопи. Голову тримайте прямо, плечі опустіть. Лікті зігніть під кутом 85-90 градусів, стегна при ходьбі повинні працювати. Відштовхуйтеся тією ногою, яка в даний момент знаходиться ззаду.

Задоволення від кожного кроку

"Дуже добре, що ви зможете виробити в собі звичку - навіть потреба - щоденної ходьби. «Зірка» серіалу «Та, що говорить з привидом» актриса Дженніфер Лав Хьют - прихильниця ходьби. У будь-який час року вона енергійним кроком проходить довгі відстані собі в задоволення. «Я милуюся всім, що мене оточує, люблю, коли йде тихий дощ. Крокуючи, я заучую слова своєї ролі », - пояснює актриса свою захопленість пішими прогулянками.

Ви теж отримаєте задоволення від пройдених кілометрів, станете більш впевненою в собі. Навіть крокуючи в повільному темпі, відчуєте себе енергійною і рухомий, підвищиться настрій. Приблизно через пару тижнів після початку регулярних занять ви грунтовно втягнетеся, - вам стане легше долати намічений шлях, а серце і ноги зміцніють.

Як зміцнити своє рішення ходити пішки і отримувати від цього максимум задоволення? Важливо тренуватися регулярно. Зосередьтеся на тому, що ходьба приносить вашому організму неоціненну користь. Втрата ваги є хорошим стимулом до занять - покращує настрій, підвищує тонус всього організму.

Насолоджуйтесь природою під час ходьби. На повні груди вдихайте свіже повітря. Виділіть для тренувань зручний час, визначте, о котрій годині вам зручніше займатися, і ходите кожен день в один і той же час. Це допоможе зробити заняття звичкою.

Намагайтеся щоразу поставити свій власний рекорд, збільшуючи час тренування на кілька секунд. Щоб постійно не дивитися на годинник, запишіть на касету з ритмічною музикою голосові сигнали, коли потрібно переходити на ходьбу інший інтенсивності, і слухайте їх під час шляху.

Імунна система

"Дослідження, проведені американським професором Д. Ньюманом, показали, що у жінок, які регулярно займаються ходьбою по 30-45 хвилин 5 разів на тиждень протягом 12 тижнів, збільшується число імунних клітин через кілька годин після того, як вони вийшли в дорогу. Отже, знижується і ризик простудних захворювань. Взимку це особливо актуально.

Стрункість без дієти

"Потрібно проходити лише по 4 кілометри щодня, щоб протягом 10 років не додати жодного кілограма. Це ж прекрасно! Для підтримки ідеальної маси тіла жінки з вагою 68 кг необхідно проходити в тиждень 25 кілометрів.

... В кінці кожного місяця підносите себе невеликі подарунки. Ви їх заслужили, бо не пропускали заняття і йшли пішки з насолодою.

Інна Ініна

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Біг для схуднення фото

Біг для схуднення

Практика показує, що фізичні навантаження, які виникають під час пробіжки, дуже ефективно позначаються на здоров`я і…

Ходьба зміцнює здоров'я жінок фото

Ходьба зміцнює здоров'я жінок

Всі знають, що ходьба зміцнює здоров`я жінок. Інтенсивна ходьба можливо корисніше бігу підтюпцем. При ходьбі хребет не…

Швидка ходьба для схуднення фото

Швидка ходьба для схуднення

Безумовно, швидка ходьба для схуднення дуже ефективна. Це універсальне фізична вправа, яке підходить практично всім,…

Не любите бігати? Ходите! фото

Не любите бігати? Ходите!

Користь бігу на організм людини, його фізичний розвиток залишається безсумнівною, проте не всім корисна така фізичне…

Ходити пішки корисно фото

Ходити пішки корисно

Якщо вам катастрофічно не вистачає часу на підтримку свого організму в порядку, якщо всі ваші сили йдуть на домашнє…

» » Найлегший спосіб піти від зайвої ваги