Спортивна ходьба для схуднення

Спортивна ходьба для схуднення
Спортивна ходьба - це не складний і приємний спосіб позбутися від надмірної ваги і оздоровити весь організм. Даний вид фізичного навантаження підходить всім без винятку, незалежно від віку та наявності тих чи інших захворювань, пов`язаних із зайвими кілограмами.
Підготовка до спортивної ходьби

Якщо ви вирішили схуднути за допомогою спортивної ходьби, насамперед придбайте відповідне взуття. Вона повинна бути м`якою і зручною. Майте на увазі, що ходити необхідно щодня, в крайньому випадку - п`ять днів на тиждень. Ходіть не менше 30 хвилин в день. Поступово збільшуйте час занять. Доведіть їх до 45 хвилин, потім - до однієї години. Якщо ви не можете приділяти таку кількість часу щоденним прогулянкам, намагайтеся ходити не менше години два рази на тиждень.

Як правильно ходити?

Рухатися треба швидкими кроками. Ваші кроки повинні бути частими і короткими. Під час ходьби виконуйте рухи руками взад-вперед. Якщо вам вдасться пройти один кілометр протягом 10-15 хвилин, ви спалите не менше 100 калорій. Для досягнення максимальної користі від занять необхідно все робити правильно. Тримайте голову прямо, плечі опустіть, спину випрямити. Необхідною умовою ефективності занять є правильне дихання. Дихайте ритмічно через ніс. Якщо повітря чисте, і ви взяли швидкий темп, дихайте одночасно носом і ротом. При забрудненому повітрі і сильному морозі вдихайте носом, а видихайте ротом через кожні 3-4 кроки. Контролюйте серцевий ритм. Невелика задишка допустима, однак, при сильній задишці стримайте темп. Майте на увазі, що спортивна ходьба допомагає спалити більше калорій, ніж біг підтюпцем.

розрахунок навантаження


Спеціальна формула допоможе вам визначити максимальне значення частоти серцевих скорочень. Відніміть від цифри 220 ваш вік. Від отриманої суми відніміть 50. Наприклад: 220 - 50 - 50 = 120. Відповідно, при пульсі в 120 ударів в хвилину ваш організм отримає максимальну користь.

Різновиди спортивної ходьби

Існують певні різновиди спортивної ходьби. Це ходьба спиною вперед, з напругою м`язів сідниць і ходьба вгору. У першому випадку під час ходьби тримайте спину прямо, руки покладіть на талію і втягніть живіт. Якщо ви будете напружувати м`язи сідниць, вони підтягнуться і стануть пружними. при ходьбі, відштовхуючись ногами від твердої поверхні, сильно напружте сідниці. М`язи спини не напружуйте. Ходьба вгору має на увазі не тільки підйом в гору, але і по сходинках. Відмовтеся від ліфта і піднімайтеся пішки. Дані руху прекрасно зміцнять м`язи стегон і литкові м`язи. Дуже корисно чергувати всі види спортивної ходьби.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Особливості зимового фітнесу фото

Особливості зимового фітнесу

Тренування на свіжому повітрі не тільки зміцнюють імунітет, покращують здоров`я, але і допомагають схуднути і підвищити…

Біг для схуднення фото

Біг для схуднення

Практика показує, що фізичні навантаження, які виникають під час пробіжки, дуже ефективно позначаються на здоров`я і…

Ходьба зміцнює здоров'я жінок фото

Ходьба зміцнює здоров'я жінок

Всі знають, що ходьба зміцнює здоров`я жінок. Інтенсивна ходьба можливо корисніше бігу підтюпцем. При ходьбі хребет не…

Швидка ходьба для схуднення фото

Швидка ходьба для схуднення

Безумовно, швидка ходьба для схуднення дуже ефективна. Це універсальне фізична вправа, яке підходить практично всім,…

Не любите бігати? Ходите! фото

Не любите бігати? Ходите!

Користь бігу на організм людини, його фізичний розвиток залишається безсумнівною, проте не всім корисна така фізичне…

» » Спортивна ходьба для схуднення