Фарш на пару

Зробити фарш на пару в домашніх умовах неважко, навіть якщо в господарстві немає пароварки

інгредієнти:

  • Фарш - 500 Грам (курячий або свинячий)
  • Цибуля ріпчаста - 1 Штука
  • Зелень кропу, петрушки - 50 Грам
  • Молоко - 50 мілілітрів
  • Сіль за смаком

інструкції

Зробити фарш на пару в домашніх умовах неважко, навіть якщо в господарстві немає пароварки - це одне з найлегших парових страв, яке дуже люблять як дорослі, так і діти. Для дієтичного харчування підходять нежирні сорти м`яса і птиці, тому зупинимося на курці, хоча, в принципі, на пару можна приготувати і інші види фаршу. 1. Куряче філе прокрутити через м`ясорубку два рази (якщо є блендер - подрібнити на високій швидкості). 2. Разом з куркою пропустити ріпчасту цибулю. Готовий фарш посолити, додати подрібнену зелень і молоко. 3. Фарш добре вимісити і відбити, щоб в ньому залишилося якомога менше кисню. 4. Поставити на плиту невелику каструлю з водою. 5. Друшляк або металеве сито злегка змастити маслом і викласти на дно рівним шаром фарш. 6. Встановити друшляк зверху каструлі. 7. Накрити друшляк який-небудь щільно прилягає кришкою. Коли вода закипить (це стане зрозуміло по характерним булькаючим звуків), зменшити вогонь, зробивши його несильним, але достатнім для рівного кипіння води. 8. Через 20 хвилин, коли кухня просочиться запаморочливими запахами, вимкнути газ. 9. Ще через 5-10 хвилин можна зняти друшляк, відкрити кришку і переконатися, що фарш абсолютно готовий. 10. Виймаємо його лопаткою або зручною ложкою і розкладаємо по тарілках. 11. Якщо здоров`я дозволяє, їмо з улюбленим соусом. В іншому випадку буде хороша нежирна сметана. А гарнір підійде практично будь-який - головне, щоб він був настільки ж дієтичним, як і основне блюдо. Ось і все - тепер вам відомо, як приготувати фарш на пару!


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тушкований фарш фото

Тушкований фарш

Важко уявити собі більш просте гаряче блюдо, ніж тушкований фарш. приготування проінгредієнти:Фарш - 800 Грам (свинячий…

Самса фото

Самса

Приготування: Змішати борошно, воду і сіль. Замісити круте тісто, накрити вологим кухоннимінгредієнти:пшеничного…

Фарш в горщиках фото

Фарш в горщиках

Я розповім вам, як приготувати фарш в горщиках швидко і смачно. Блюдо вигідно ще й тіінгредієнти:Фарш - 300…

Макарони по-східному фото

Макарони по-східному

1. У посуді (бажано має бути товсте дно), в рослинному маслі, обсмажуємо фарш. Тінгредієнти:Макарони (спагеті) - 500…

Пиріг "лінивець" фото

Пиріг "лінивець"

Для початку беремо фарш. У нього додаємо дрібно нарізану ріпчасту цибулю, зелень, зеленийінгредієнти:Лаваш - 2…

Рулет з фаршу фото

Рулет з фаршу

Білий хліб залити половиною склянки молока. Дати йому полежати в молоці, потім добре раінгредієнти:Яловичий фарш - 500…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Рулет з курячим фаршем фото

Рулет з курячим фаршем

Як приготувати рулет з курячим фаршем: 1. Фарш розморозити, якщо потрібно, посолити, поперчитиінгредієнти:Фарш курячий…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…