Вуглеводна дієта

вуглеводна дієтаВчені давно відзначили здатність вуглеводів стимулювати обмін речовин, прискорювати його. Візьми цей факт на озброєння, тепер вуглеводи - це твої помічники в схудненні.

Вуглеводна дієта не буде болісним, так як ці речовини беруть участь в утворенні "гормону щастя" - серотоніну. Тобто вуглеводи роблять людину більш стійким до стресів і зводять "нанівець" будь-яку депресію.

Суть вуглеводної дієти

"Тривалість вуглеводної дієти - 2 тижні.

Можливий результат - близько 5-6 кг скинутої ваги.

Тільки врахуй, що ці 5-6 кг підуть за перший тиждень, а друга служить свого роду закріпленням. Якщо ти зірвешся, і на другому тижні почнеш їсти все підряд, то все кілограми швиденько повернуться.

Тому збираємо всю волю в кулак і запам`ятовуємо рекомендації.

Меню вуглеводної дієти.

Під час вуглеводної дієти необхідно відмовитися від таких продуктів:

  • сіль,
  • цукор,
  • алкоголь,
  • кондитерські вироби.

Меню на тиждень формується таким чином. На кожен день виділяються продукти. Їх можна їсти в будь-якому режимі, але не більше заявленої кількості. Вечеряти після 7 заборонено.

Ось, що рекомендують їсти дієтологи:

  • Понеділок: 0,5 л знежиреного кефіру і 350 грам запеченої картоплі.
  • Вівторок: 0,5 л знежиреного кефіру і 400 г знежиреного сиру.
  • Середовище: 0,5 знежиреного кефіру і 400 грам фруктів.
  • Четвер: 0,5 знежиреного кефіру і 400 г відвареної курки.
  • П`ятниця: 0,5 знежиреного кефіру і 400 грам фруктів.
  • Субота: мінеральна вода без газу - близько 2,5 л.
  • Неділя: 0,5 знежиреного кефіру і 400 грам фруктів.

Дозволені фрукти - апельсини, грейпфрути, яблука.

Ось і всі правила, вони не складні. Важко інше - все це винести. Але результат того вартий - струнка фігура і здоровий шлунково-кишковий тракт.

Плюси вуглеводної дієти

  • Очищає організм,
  • Корисна при виразці і гастриті.

Мінуси вуглеводної дієти

  • Важка для сприйняття (особливо дні на воді),
  • Не рекомендується сидіти на вуглеводної дієті частіше 2 разів на рік.

В умовах міського життя цій дієті просто немає ціни. Якщо ти - бізнес-леді або просто зайнята постійно справами, то тобі буде не складно мало є, просто буде ніколи. А ще меню вуглеводної дієти не вимагає особливих кулінарних приготувань, що дозволяє економити час на готуванні. Худни на здоров`я і гарної всім фігури!

Відгуки


Яна.

Це просто відмінна дієта. У мене не викликала ніяких складнощів. Я скинула навіть більше, ніж розраховувала. Цілих 8 кг. Це перемога! Другий тиждень, до речі, дається легше першої.

Ірина.

Я кілька разів намагалася сісти на вуглеводну дієту і кожен раз зривалася саме на дні "води". Буду шукати дієту, де харчування більш-менш рівномірно розподілено. Не можу я так, цілий день взагалі не є.

Олександра.

Це супер. Мінус 5 кг. Спочатку подивилася на досвід сестри, потім сама зайнялася. Насправді, якщо завантажити себе справами, то про їжу якось і думати ніколи.

Люба.

А я розчарована. Сиділа 2 тижні, суворо дотримувалася всіх "від і до". І скинула всього 2 кг. Коштували мої муки того, цікаво? Думаю що ні. Стало прикро.

Катя.

Я так скинула аж 9 кг. Але, правда, я ці 2 тижні своєї відпустки присвятила своєму здоров`ю. Плюс до дієти ще бігала і фітнесом займалася. Не шкодую, приємно в дзеркало дивитися.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Кефіру рисова дієта фото

Кефіру рисова дієта

Кефіру рисова дієта - це популярний спосіб для боротьби із зайвими кілограмами. І не дарма, адже кефір є щедрим…

Літня п'ятиденний дієта фото

Літня п'ятиденний дієта

В п`ятиденному літньої дієти обмеження на споживання вуглеводів і жирів (саме жири вкрай небажані в будь-якому вигляді)…

Зимова дієта фото

Зимова дієта

Всім відомо, що взимку ми часто поправляється набагато більше, ніж влітку. Виною тому більш убогий раціон харчування…

Кефірна дієта на тиждень фото

Кефірна дієта на тиждень

Щоб схуднути, зазвичай сідають на дієти. Однією з дієвих визнана кефір. Молочно-кислий напій благотворно впливає на…

Дієта сирна: користь фото

Дієта сирна: користь

Популярність сирної дієти зростає з кожним днем. Не дивно, адже ця методика схуднення - справжній порятунок для мріють…

» » » Вуглеводна дієта