Спортивна ходьба по правилам

Спортивна ходьба по правилам
Спортивна ходьба є універсальним і практично безпечний вид спорту, який актуальний для будь-якого віку. Регулярна ходьба тренує витривалість організму, зміцнює м`язи, покращує фізичну форму і роботу серця, а також позитивно впливає на настрій людини, знімає стрес.
Особливість спортивної ходьби полягає в тому, що під час неї повинен здійснюватися безперервний контакт ніг з землею. Це непросто, щоб повністю і досконало оволодіти технікою спортивної ходьби необхідні регулярні тренування. Тільки ваше прагнення і праця здатні перетворити зусилля в бажаний позитивний результат.

Цей вид спорту доступний кожному. Щоб зайнятися спортивною ходьбою, зовсім не обов`язково купувати спеціальне обладнання або записуватися в тренажерний зал. Досить буде надіти хороші кросівки і вийти на вулицю або в парк, де повітря насичене киснем. Для цього підійде взуття з невисоким підйомом на гумовій підошві. Садові доріжки і лісові стежки - краще місце для спортивної ходьби.

існують певні правила, дотримання яких дасть відмінний результат від тренувань. Перш за все, зверніть особливу увагу на положення спини під час ходьби, вона повинна бути ідеально прямий, а корпус злегка нахилений вперед (приблизно на десять сантиметрів від вертикалі). Руки трохи зігніть в ліктях, ноги тримайте прямими. Основний рух в спортивній ходьбі - перекат стопи з носа на п`яту без відриву від поверхні. Під час ходьби тіло повинно бути максимально розслабленим, дихання - рівномірним і спокійним. Темп рухів підбирається в залежності від тривалості тренувань і фізичного стану.


Як вважають фахівці, чоловіки повинні щотижня долати дистанцію в п`ятдесят шість кілометрів, жінки - сорок вісім кілометрів. Це приблизно по сім-вісім кілометрів на день. Якщо під час ходьби ви відчуваєте хворобливі відчуття в м`язах або грудей, зменшіть темп і перейдіть на звичайний крок. Робіть це поступово, так як при різких зупинках навантаження істотно зростає. Заняття дадуть більший ефект, якщо під час вправ використовувати гантелі або інші елементи обтяження.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Особливості зимового фітнесу фото

Особливості зимового фітнесу

Тренування на свіжому повітрі не тільки зміцнюють імунітет, покращують здоров`я, але і допомагають схуднути і підвищити…

Біг для схуднення фото

Біг для схуднення

Практика показує, що фізичні навантаження, які виникають під час пробіжки, дуже ефективно позначаються на здоров`я і…

Ходьба зміцнює здоров'я жінок фото

Ходьба зміцнює здоров'я жінок

Всі знають, що ходьба зміцнює здоров`я жінок. Інтенсивна ходьба можливо корисніше бігу підтюпцем. При ходьбі хребет не…

Швидка ходьба для схуднення фото

Швидка ходьба для схуднення

Безумовно, швидка ходьба для схуднення дуже ефективна. Це універсальне фізична вправа, яке підходить практично всім,…

Який вид спорту вибрати? фото

Який вид спорту вибрати?

Ви твердо вирішили зайнятися своїм здоров`ям і фігурою? Якщо від настільки важливого кроку вас відокремлює тільки один…

Не любите бігати? Ходите! фото

Не любите бігати? Ходите!

Користь бігу на організм людини, його фізичний розвиток залишається безсумнівною, проте не всім корисна така фізичне…

» » Спортивна ходьба по правилам