Чи потрібно мучити себе дієтами

Чи потрібно мучити себе дієтами
Кожна жінка турбується про свою зовнішність, намагається зберегти стрункість фігури, і тому у нових модних дієт стає все більше прихильниць. «Посидіти» на дієті хоч трохи корисно любителькам солодощів і всілякої смаженої їжі, але що принесе організму надмірне голодування?
Не знаєте, чи потрібно мучити себе дієтами, щоб домогтися стрункості фігури і позбавитися від зайвих кілограмів? Але екстремальне голодування часто несе жінкам не стільки привабливість, скільки шкоду, може привести до втрати душевної рівноваги. Швидке позбавлення від так обридлих вам зайвих кілограмів загрожує значними проблемами, і нерідко жирові відкладення через кілька тижнів з`являються знову.

У чому полягає шкоду дієти? Як правило, після болісного голодування організм прагне компенсувати колишнє недоїдання, і у жінок з`являється значний апетит, що призводить до бажання харчуватися за чотирьох.

Багато леді, які скучили за традиційною їжі, з подвоєною силою починають налягати на солодощі, всілякі копченості, смажену картоплю, і в результаті скинуті з такою працею кілограми дуже швидко повертаються. Підсумок може бути тільки один - доведеться знову дотримуватися дієти.


До інших негативних наслідків тривалого недоїдання відносяться порушення водного балансу організму, поява на шкірі складок, а також обвислі груди. Це відбувається через те, що тіло худне повністю, і практично неможливо домогтися зникнення жирових відкладень тільки в будь-яких конкретних місцях. Найчастіше відвисання шкіри відбувається при прагненні скинути вагу за максимально короткий термін, коли організм позбавляється і достатньої кількості білка, і необхідних мікроелементів. Вживання в їжу лише одного виду продуктів призводить до нестачі вітамінів і інших життєво важливих речовин, що згубно для здоров`я.

Якщо ви вирішили трохи посидіти на дієті, що не соромтеся, коли не витримує обмеження в харчуванні, навіть якщо з`їли шматочок торта або таїть у роті тістечко з кремом. Зайвий шматочок чогось смачного сприймайте як насолоду, що не зв`язуйте їжу з причиною ваших проблем, зайвою вагою і непривабливістю. тривала дієта здатна позбавити гарного настрою, а в період затяжного недоїдання сильно посилюється почуття голоду, іноді виникають шлункові болі, дискомфорт і запаморочення, шкода для здоров`я може бути виражений і іншими симптомами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дієта - шкода чи користь? фото

Дієта - шкода чи користь?

В гонитві за ідеальною фігурою, за прагненням до ідеалу 90х60х90 багато з сучасних жінок готові піти на все. Витримати…

Шкідливі наслідки дієт фото

Шкідливі наслідки дієт

Майже кожна жінка хоча б раз у своєму житті в гонитві за ідеальною фігурою сідала на якусь дієту для того, щоб…

Дієти, небезпечні для здоров'я фото

Дієти, небезпечні для здоров'я

Дівчата йдуть на ризиковані кроки в боротьбі із зайвими кілограмами. Непотрібна і неправильна дієта може завдати шкоди,…

Життя моє, моя дієта фото

Життя моє, моя дієта

31 рік в середньому жінка проводить на дієті, стверджує статистика. Тільки уяви: три десятиліття майже кожна з нас…

Дієта або спосіб життя фото

Дієта або спосіб життя

Що ж краще вибрати - сидіти на дієтах або вести здоровий спосіб життя? Між цими поняттями не можна поставити знак…

Революційні дієти фото

Революційні дієти

Який істинний сенс революційних дієт, і що вони з себе представляють? Швидкий спосіб скидання ваги, а також закріплення…

Голодування очима дієтологів фото

Голодування очима дієтологів

Голодування очима дієтологів являє собою метод лікування захворювань серцево-судинної, травної системи і печінки, а не…

» » Чи потрібно мучити себе дієтами