Як побороти негативний вплив погоди на здоров'я

Як побороти негативний вплив погоди на здоров`я
Безпричинні головні болі, мляве і сонливість, ломота в кістках та м`язах, зниження працездатності і загострення хронічних хвороб - саме так організм здатний відреагувати на перепади атмосферного тиску і зміни в природі. Але чому не всі схильні до метеозалежності? І як побороти негативний вплив погоди на здоров`я?
Залежність від погодних умов - метеопатам, часто виникає при стані організму між здоров`ям і хворобою. Тоді він дуже чуйно сприймає зміну погоди і пов`язане з ним зміна атмосферного тиску. У меншій мірі на організм впливає зміна пори року, наприклад, прихід весни - час порушеною узгодженості біоритмів різних органів і систем.

У осіб зі зниженим імунітетом зміна погоди викликає простудні захворювання, у гіпертоніків - задишку, нудоту, підвищення тиск (нерідко гіпертонічний криз), при бронхолегеневих хворобах - підсилює кашель, задишку, синюшність шкіри, у хронічних хворих - загострення будь-якої хвороби. Але нерідко зміна погоди викликає розбите стан, головний і м`язовий біль і у здорових людей, тим самим попереджаючи про приховані проблеми із здоров`ям, а саме з судинами. І якщо вчасно вжити необхідних профілактичних заходів, то в майбутньому можна забути про негативний вплив погоди на здоров`я.

Щоб побороти метеозалежність необхідно лікувати хронічні захворювання, підтримувати чистоту внутрішніх середовищ організму, тобто очищати його від шлаків і інших непотрібних речовин, зміцнювати серцево-судинну систему, контролювати вагу, підвищувати імунітет, достатньо перебувати на свіжому повітрі, активно рухатися (ходити, бігати), висипатися і правильно харчуватися. Ці, здавалося б, загальні рекомендації і складають основу здоров`я.

для очищення організму і зміцнення судин корисно регулярно відвідувати баню (парну) і робити контрастні обливання. водні гартують процедури сприяють адекватному сприйняттю судинами перепадів температур і зміни атмосферного тиску. Важливий внесок у зміцнення судин вносять активні фізичні навантаження. Вони покращують кровообіг і підвищують еластичність судин. Згодом ці заходи допомагають побороти метеозалежність.


У дні передбачуваної зміни погоди та атмосферного тиску, для попередження погіршення самопочуття, необхідна додаткова турбота про своє здоров`я. А саме обмеження фізичного навантаження, помірний прийом їжі, переважно молочнокислої і рослинної, вживання корисних напоїв. Для гіпертоніків - це зелений або м`ятний чай, у бронхолегеневих хворих - какао, тепле молоко або чай з молоком. Не меншу користь принесуть свіжоприготовлені фруктові соки і компоти.

Активні профілактичні заходи варто починати в дні гарного самопочуття і продовжувати їх протягом всього життя. Тоді організм довгі роки не буде відчувати негативного впливу погоди на здоров`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тиск 90 на 60 і гіпотонія фото

Тиск 90 на 60 і гіпотонія

Артеріальний тиск - це сила, з якою кров тисне на стінки судин. Серце наповнюється кров`ю, а потім виштовхує її в…

Метеочутливість фото

Метеочутливість

За твердженнями медиків, цьому явищу піддається близько 20% здорових і більше 70% людей, які страждають будь-якими…

Як весна впливає на настрій фото

Як весна впливає на настрій

Весна, погодьтеся, незвичайне час. Якщо поглянути з одного, світлої сторони, всюди пожвавлення, природа прокидається,…

» » Як побороти негативний вплив погоди на здоров'я