Вплив дієт на здоров'я дівчат

Вплив дієт на здоров`я дівчат
Дієти, які обіцяють швидкий ефект за короткий час, можуть шкодити здоров`ю. У гонитві за стрункістю дівчата часом забувають про те, що за зовнішність моделі з обкладинки доводиться розплачуватися різними недугами.

відчутний шкоду здатні завдати організму так звані монодієти. Є протягом дня тільки один продукт, навіть якщо це кефір, значить піддавати стресу травну систему. хоча ефект від такої дієти може бути вражаючим.

Голодування як елемент дієт неоднозначно оцінюється фахівцями. З одного боку, обмеження в їжі - єдиний доведений фактор довголіття. Але зовсім не брати їжу - досить небезпечне заняття, особливо, якщо ви не можете похвалитися здоровим шлунком.

Важливий елемент раціону для тих, що худнуть - чиста вода. Вона дійсно здатна виводити шлаки і полегшувати почуття голоду (яке нерідко плутають з жагою), але пити навіть мінералку без обмежень не варто. Все добре в міру, особливо при захворюваннях нирок.


деякі продукти, яким приписують чудо-властивості сжигателей калорій, підходять далеко не всім. Наприклад, ананас для росіянок все ж екзотичний фрукт, і, не дивлячись на те, що він визнаний дієтичним, вживати його у великих кількостях не варто. Найбільш корисні овочі, вирощені в рідному регіоні. Привізні плоди часто обробляють консервантами для кращого збереження, тому навіть оспівані багатьма дієтологами лимони варто ретельно мити, перш ніж вживати їх в їжу з шкіркою.

Різкий відмова від висококалорійних продуктів робить жінку дратівливою, особливо, якщо вона звикла «заїдати» стреси солодощами і здобою. Вводите обмеження поступово, не вимагайте від себе негайного звикання до більш здорового раціону.

Дієта може і позитивно впливати на організм, допомагаючи йому худнути. Наприклад, корисно замінювати улюблену жирну їжу на менш калорійну: шоколад на сухофрукти, солодкий лимонад - на мінеральну воду, цукор - на фруктозу. Пам`ятайте, що головне в дієті - Збалансоване кількість жирів, білків і вуглеводів. Якщо вас при обмеженнях в їжі переслідує відчуття голоду, швидше за все, ваш раціон складений невірно. Проконсультуйтеся з фахівцем з харчування, і дієта піде вам тільки на користь.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ідеальна дієта фото

Ідеальна дієта

Струнка фігура - втілення краси - мрія багатьох дівчат, жінок. І в боротьбі за стрункістю вони терплять багато…

Дієти, небезпечні для здоров'я фото

Дієти, небезпечні для здоров'я

Дівчата йдуть на ризиковані кроки в боротьбі із зайвими кілограмами. Непотрібна і неправильна дієта може завдати шкоди,…

Класична капустяна дієта фото

Класична капустяна дієта

Красива жінка дурною не буває! Розумна жінка ніколи не дозволить собі бути негарною. Все б хотіли поправити фігуру, і…

Шкідливі помилки дієт фото

Шкідливі помилки дієт

Оглядаючи себе в дзеркалі критичним поглядом, кожна жінка хоч раз в житті замислювалася про дієту. Саме по собі бажання…

Щадна дієта фото

Щадна дієта

У гонитві за стрункою і красивою фігурою люди іноді забувають про власне здоров`я, але ж існує багато дієт і методик…

Чим небезпечні дієти фото

Чим небезпечні дієти

Жінки готові піти на будь-які експерименти, щоб домогтися бажаного ваги. У гонитві за модною крихкістю і витонченістю…

» » Вплив дієт на здоров'я дівчат